05.10.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці відбувся круглий стіл «Як швидко вивести Трускавець з туристичної кризи?»

У Трускавці відбувся круглий стіл «Як швидко вивести Трускавець з туристичної кризи?»

Ініціатором проведення цього заходу стала «Команда Козира», до участі були запрошені  представники санаторно- оздоровчої та туристичної сфери міста, підприємці, громадські діячі.

- Сьогодні маємо надзвичайно складну ситуацію з наповнюваністю Трускавця, на що вплинули два чинники - пандемія коронавірусу і бездіяльність місцевої влади та її неспроможність відреагувати на виклики часу. Наповнюваність санаторіїв й готелів Трускавця становить близько 25 %. За моїми оцінками ми могли б мати відвідуваність курорту на рівні 45-50 %, якщо б влада міста вчасно зорієнтувалася з тим, що треба робити. Але цього не сталося і Трускавець втратив інформаційне поле, способи сполучення до міста, не переорієнтувався на те, як діяти в період пандемії, - зазначив кандидат на посаду голови Трускавецької ОТГ Руслан Козир, який презентував  свою програму щодо перспективи розвитку курорту.

- Дуже вразливими чинниками у Трускавці є моноекономіка міста, яка базується на наших курортних послугах і залежність від іноземного відпочивальника. Бо як тільки стаються якісь катаклізми – одразу іноземні відпочивальники перестають  їхати. Тому потрібно робити акцент на вітчизняних відвідувачах. Україна має потенціал у збільшенні втричі туристичного потоку всередині країни. Тобто ми маємо середовище, яким можемо наситити курорт, - переконаний Руслан  Козир.

к14.jpg

В обговоренні ситуації, у якій нині опинився Трускавець, й напрацюванні покрокового рецепту виходу з туристичної кризи взяли участь Юрій Яворський, заступник начальника санаторію «Кришталевий палац», Тетяна Гергель, яка в період каденції Руслана Ярославовича обіймала посаду  керівника управління розвитку курорту, Петро Іванишин, голова  Асоціації підприємців і роботодавців Трускавця, екс- директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, підприємець Осип Магур й інші учасники круглого столу.
Руслан Козир розповів про кроки, які потрібно  зробити в першу чергу, аби Трускавець не втратив позицій як курорт.


кроки виходу з кризи.jpeg

Учасники круглого столу дійшли згоди, що лише спільними зусиллями можна реалізувати напрацьований план дій. У цьому процесі новообрана влада міста має бути локомотивом, який визначатиме напрямок руху.

Ольга  КУЦ

к3.jpg

к5.jpg

к6.jpg
к11.jpg
к9.jpg
к10.jpg
к7.jpg
Социальные комментарии Cackle