18.03.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці стартували роботи із озеленення міста

У Трускавці стартували роботи із озеленення міста

Одні вирубують, інші – саджають! У курортному парку Трускавця стартували масштабні роботи із висадки нових зелених насаджень та кронування й вирубки старих дерев. Як повідомив 18 березня на оперативній нараді в мерії міста керівник комунальної структури «Парк курортний» Назар Веретка - сьогодні  роботами із підрізання дерев та формування їхньої крони, а також виявлення аварійних насаджень охоплене усе місто.

- Тільки у курортному парку ми вирубали понад 10 дерев, які були старими та дряблими. В основному це дерева в районі санаторію «Кришталевий палац», там часто були випадки, що вони падали. Тож ми оглянули їх та визначили ті, які слід  першочергово вирубати. Усі вирубки в парку погоджені із екологічно інспекцією та мають відповідні дозволи, - додав  Назар Веретка.

Окрім того у Трускавці із настанням погожих та теплих  днів  КП «Парк курортний» масово приступив до висадки  молодих декоративних дерев та кущів на вулицях міста та в центральному парку.

- Висадка молодих насаджень йде повним ходом на вулицях Дрогобицькій, Бориславській, Стебницькій, тощо. Цьогоріч на озеленення міста нам скерували 25 тис грн. Паралельно із висадкою дерев кронуємо по місту зрілі дерева, відрізаємо сухі гілки, де це необхідно,- повідомив пан Веретко.

Наступним етапом озеленення Трускавця стане висадка квітів на міських клумбах та на пішохідних зонах курорту. Ці роботи заплановані на початок квітня.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle