20.06.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці сьогодні відкрили приміщення нового автовокзалу

У Трускавці сьогодні відкрили приміщення нового автовокзалу

фото з Facebook сторінки Ірини Мончак


Будівля постала на вул. Дрогобицькій, 35 неподалік старого приміщення, яке  переобладнане під супермаркет АТБ.

Нагадаємо, що торік у вересні міський автовокзал продали. Його власником було ТОВ «Фаворит-Дизайн», де співзасновниками Роман Фрайт, Олег Яремчук та Тарас Ільчишин. З того часу функцію автовокзалу виконувати дві каси, які розмістилися у невеликих тимчасових будках-спорудах.

Як запевнив минулого року у коментарях «Джерелам Трускавця» Роман Фрайт, місто -курорт без вокзалу не залишиться. За словами підприємця, стартувало зведення нового сучасного та комфортного приміщення у Трускавці.

Як обіцяв пан Фрайт, нова споруда матиме 300 кв м та відповідатиме усім вимогах третьої категорії автостанції: комфортний зал очікувань для пасажирів, дві каси продажу квитків, туалети, кімнату матері та дитини, відпочинкові кімнати для водіїв та інші зручності. Окрім цього над платформами для транспорту заплановано змонтувати накриття, щоб пасажирам у дощові та похмурі дні було зручно сідати в автобуси.

На будівництво мали витратити понад 3,5 млн грн, за роботи зі спорудження сучасного вокзалу взялася « Будівельна компанія «КМП ГРУП»». Її власником є брат Романа Фрайта, Володимир Фрайт.

І ось наміри втілені у життя. Щоправда, трускавчани у соцмережі Фейсбук доволі критично оцінили нові ворота Трускавця.

«Здалека має вигляд казарми. Як склад для будматеріалів. Кольорова гама просто вражає! Який колорит, які фарби, який політ смаків і дизайну.... (я не про кольорові кульки). То все, що залишилося від автовокзалу?, - такими є враження мешканців міста.

Хоча є й протилежні думки: «Євровокзал єврокуроту 21 століття в Україні. Молодці!»

ком.jpg

Як відомо, трускавецький автовокзал, який обслуговує понад 20 напрямків,  відповідає третьому рівню. Такий клас присвоїла об’єкту Державна служба України з безпеки на транспорті. Критерії, за якими визначають клас автостанції – це кількість автобусних платформ, квиткових кас, місць для сидіння пасажирів. Третьому класу відповідає найбільша кількість АС на Львівщині.

Нагадаємо, що «Фаворит-Дизайн» придбало трускавецький автовокзал у 2006 році за 2, 39 млн грн. А у 2018 році за це приміщення, про що відомо з неофіційних джерел, корпорація АТБ заплатила близько 700 тисяч американських доларів.

Галина УЛИНЕЦЬ

авто2.jpg

автос.jpg

авто3.jpg

фото з Facebook сторінки Ігора Івановича

Социальные комментарии Cackle