01.04.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці розпочали тестування на коронавірус прибулих з-за кордону

У Трускавці розпочали тестування на коронавірус прибулих з-за кордону

Учора, 31 березня, Дрогобиччина отримала першу партію швидких тестів на виявлення коронавірусної інфекції. Тест-системи розподілили між медичними закладами регіону. Отримав партію швидких тестів і Трускавець. В курортне місто, за твердженнями головного лікаря ТМЛ Ігоря Стасика, передали 50 штук тестів. 

Із надходженням тест-систем в містах регіону стартує масова кампанія: у людей, які прибули за останні 2 тижні з різних куточків світу, де нині як і в Україні, лютує вірус, братимуть тест на виявлення небезпечної інфекції. Для цього на базі трускавецького поліклінічного відділення сформовано мобільні бригади з медиків, які виїжджатимуть до осіб, які прибули з-за кордону і робитимуть їм швидкі тести. До складу такої бригади входить сімейний лікар, медсестра та полісмен. Машинами первинної медичної допомоги мобільні бригади виїжджають до потенційних пацієнтів та беруть у них аналіз на вірус. За твердженнями пана Стасика, результат швидкі тести показують за 10 хвилин.
 
Станом на 31 березня медикам Трускавця передано список із осіб, які повернулися  з-за кордону – це наразі 27 людей. Сьогодні, 1квітня, станом на обідню пору медики встигли протестувати 4 людини. Як інформують лікарі, якщо у когось з пацієнтів тест покаже позитивний результат, за таким трускавчанином вестимуть спостереження медики: при хорошому самопочутті така особа має дотримуватися норм карантину та перебувати на самоізоляції. При позитивному тесті та поганому самопочутті хворого – його шпиталізують в Львівську інфекційну лікарню. Загалом у Трускавці наголошують: особи, які повернулися в рідне місто з-за кордону повинні дотримуватися 14-денної самоізоляції, в протилежному випадку їх очікує штраф від 17 до 34 тис грн за порушення норм карантину. 

Наталя Зелена

received_685948322162379.jpeg

received_239896513818753.jpeg

received_223099572271757.jpeg 

Социальные комментарии Cackle