27.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці ремонт подвір’я СЗШ №1 довірили своїй фірмі. Останній дзвоник відбудеться на спортмайданчику

У Трускавці ремонт подвір’я СЗШ №1 довірили своїй фірмі. Останній дзвоник відбудеться на спортмайданчику

Внутрішній дворик першої школи, де завжди відбувалися урочисті заходи, нині реконструюється. Як розповів завідувач відділу освіти Орест Лобик, оновлене подвір’я має бути ошатним, його планують замостити бруківкою у вигляді вишиванки, встановити лавки, подбати про благоустрій, оздобивши клумбами. А наразі учням та викладачам школи доведеться потерпати від незручностей – свято останнього дзвоника перенесуть на спортивний майданчик закладу.

Капітальний ремонт дворика школи стартував 20 травня – відділ освіти уклав договір з ТОВ «ТКО «Комфорт-сервіс». Орест Павлович пояснив відсутність конкурсної процедури тим, що він попередньо проводив перемовини з кількома підприємствами, які могли б взятися за виконання ремонту. І зупинив свій вибір на трускавецькій фірмі, бо вважає, що краще довірити освоєння бюджетних коштів своїм.

Загалом вартість робіт становить майже 932 тис грн, підрядник – фірма «ТКО «Комфорт-сервіс» зареєстрована у 2013 році, два місяці тому змінила засновників й директора. Керівником став Назарій Притоцький, який вніс до статутного фонду підприємства 450 тис грн, співвласником Олег Кабальний, який долучився на 1,3 млн грн. А найбільшою часткою у фірмі володіє Роман Гарасим’як, який поповнив статутний фонд на 3, 25 млн грн.

За інформацією аналітиків системи Ю-контрол, ця компанія потребує особливої уваги, оскільки фактором ризику є її знаходження у житловому будинку. «Комфорт-сервіс», зареєстрована на вул. Сагайдачного, 26, більша частина видів її діяльності пов'язана з промисловістю А відповідно до статті 6 Житлового кодексу України, забороняється надання приміщень у житлових будинках для потреб промислового характеру.

Що стосується співзасновників товариства, то Олег Кабальний є також і власником ТОВ «Комсервіс-Трускавець», яке належить до улюбленців трускавецької влади. Товариство увійшло до топ-п’ятірки підрядників міського управління ЖКГ І Б! За даними Пошуково-аналітичної системи 007, це підприємство з часу реєстрації у червні 2016 року виконало бюджетних замовлень на 6,5 млн гривень!

Чим пояснюється така прихильність трускавецької влади до «Комсервісу-Трускавець»? Як відомо, Олег Кабальний разом з Олександром Ткаченком, заступником міського голови Трускавця, є співзасновниками міської організації "Єдиного центру". А разом із депутатом міськради від «Батьківщини» Мирославом Мицьком вони також заснували Трускавецьке міське відділення ГО «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах».

Тому не виникає жодних сумнівів у тому, що оновлений «ТКО «Комфорт-сервіс», стане гідним правонаступником спорідненої фірми «Комсервіс-Трускавець», адже вони обидві дотичні до місцевих посадовців. Й матиме не менше замовлень на виконання робіт, які фінансуються коштом трускавецьких платників податків.

Галина УЛИНЕЦЬ

04.jpg

03.jpg

01.jpg

Социальные комментарии Cackle