31.08.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці реконструкцію парку за 68 млн робитиме фірма без необхідних працівників і обладнання

У Трускавці реконструкцію парку за 68 млн  робитиме фірма без необхідних працівників і обладнання

Управління житлово-комунального господарства Трускавецької міської ради за результатами відкритих торгів має намір укласти договір на реконструкцію міського парку з ТОВ «Будгарант Групп». Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro. Фірма стала переможцем аукціону, який відбувся 28 серпня.

Окрім переможця у торгах брали участь ще чотири компанії: ТОВ «Національні будівельні стратегії», ТзОВ «Хосаро», ТОВ «Талісман», ПП «Бакал-Мів». Однак їх пропозиції були дорожчими. Цікаво, що три останні фірми (усі зареєстровані на Львівщині) під час аукціону не зменшували первинну вартість виконання робіт. Тобто реально боролися за перемогу у тендері лише «Національні будівельні стратегії» (Київська обл.) та «Будгарант Групп» (м. Львів).

При оголошеній вартості закупівлі у 74, 2 млн грн пропозиція «Будгарант Групп» склала 68, 8 млн грн і виявилася лише на 48 тис грн дешевшою, аніж у конкурента.

Про ймовірну узгодженість дій окремих учасників тендеру свідчить той факт, що ПП «Бакал-Мів» був субпідрядником «Будгарант Групп» з реконструкції комплексу очисних споруд та каналізації у 2017 році у Славську. «Бакал-Мів» і «Будгарант Групп» шість разів зустрічалися в тендерах, у яких тричі перемагала остання фірма. А «Бакал-Мів» впродовж останніх років не мало жодного державного замовлення.

За інформацієюYouControl, «Будгарант Групп» зареєстрована у 2014 році, статутний фонд - 500 грн. Торік підприємство отримало державних замовлень на 96,8 млн грн., з початку цього року – на 42,1 млн грн. Власником фірми є львів’янин Андрій Пісюра, який також є засновником рівненської ГО «Клуб рекреації та спорту «Заповідне полісся» та ТОВ «Мисливське господарство Бутівське», що також зареєстровано у Рівному.

Батько Андрія Пісюри Ярослав Пісюра очолює підприємство депутата Брюховицької селищної ради Андрія Дроздовського «ЮМ груп капітал», яке неодноразово фігурувало у справах про незаконне заволодіння майном. Про це повідомив ресурс «Наші гроші. Львів».

«Будгарант Групп» доволі часто згадується у розслідуваннях цього ресурсу, зокрема і як порушник умов проведення закупівель. Так під час укладання договору на реконструкцію каналізації в Славську, компанія підписала договір на суму на 200 тис. грн більшу, ніж було визначено аукціоном.

Згідно з довідкою про працівників, поданою для участі у тендері з реконструкції парку у Трускавці, власник «Будгарант Групп» Андрій Пісюра на своїй фірмі обіймає посаду менеджера з адміністративної роботи, у нього вища освіта, за спеціальністю – географ. У переліку працівників також вказано: директора, інженера, юриста, геодезиста, слюсара, електромонтера охоронно-пожежної сигналізації, маляра-штукатура, монтажника, інженера-електрика.

копія.jpg

За день до проведення аукціону з реконструкції парку у Трускавці ТОВ «Будгарант Групп» подало довідку, у якій гарантує: після оголошення підприємства переможцем залучить необхідних робітників для виконання робіт. Щодо матеріально-технічної бази підприємства, то частину обладнання «Будгарант Групп» орендує в іншої фірми.

копія2+.jpg

Нагадаємо, що відповідно до проекту реконструкції трускавецького парку у ньому мають бути проведені масштабні роботи: заміна внутрішніх інженерних мереж, водовідведення, очистка русла існуючих діючих потічків, дна і відкосів водойм, укріплення їх кам’яною насипкою. Проектом передбачено розбирання існуючого дорожнього покриття на майдані Незалежності, на бульварі Ю. Дрогобича, на вул. Шевченка і вул. Річки та його відновлення, заміна покриття доріжок, головної алеї тощо.

Востаннє конкурс на виконавця робіт у парку відбувся 2016, переможцем стало ТОВ «Хосаро» зі Львова. Тоді реконструкція парку у Трускавці коштувала 44,8 млн грн. Зміни у проектно-кошторисну документацію були внесені цього року, вартість виконання робіт зросла на 30 млн грн.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle