18.03.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці поточний ремонт вулиць розпочнуть з доріг, якими пройде ралі

У Трускавці поточний ремонт вулиць розпочнуть з доріг, якими пройде ралі

Як повідомив на щотижневій апаратній нараді у мерії голова Трускавця Андрій Кульчинський, ямковий ремонт вулиць міста цьогоріч розпочнуть з доріг, які увійшли до маршруту гірських автоперегонів. Курортне місто готується приймати черговий етап Чемпіонату України «Grand Prix Truskavets-2019» 5-7 квітня.

Уже відомо, що ралі проходитиме такими вулицями: старт від кінотеатру «Злата» - фігуру «бочка» виконають біля готелю «Club pH», у фан-зоні біля сцени презентують нову вправу «S»-подібний поворот. Учасники гонок мчатимуть по Шевченка, Гоголя, Стуса, Бандери, Шухевича, Героїв УПА. Через вулиці Роксолани, Бориславську та дамбу поїдуть попри санаторії «Кришталевий палац», «Женеву» до торгового центру «ТКС». Фініш – біля готелю «Марко». Вулиці Сагайдачного та Лисенка використовуватимуться для вільного з’їзду екіпажів.

Поточні ремонти у місті розпочнемо з доріг, які увійшли до траси автогонок, - пояснює начальник Управління ЖКГ Б Сергій Максимич. - Це вулиці Суховоля, Шевченка, Роксолани. Уже цього тижня в Трускавці стартує фрезування таких вулиць, як Мазепи та Дрогобицької. Підрядники вирізатимуть тріщини та кластимуть новий асфальт на Стуса та Бандери, щоб вберегти ці магістралі від подальшого утворення ям на них.

Як уже інформували «Джерела Трускавця», в курортному місті будуть оголошені тендерні процедури на поточний ремонт двох вулиць - Карпатської та Сагайдачного. Окрім того частково оновлять вулиці: Бандери, Бориславську, Воробкевича, Городище, Дрогобицьку, Довженка, Мазепи, Річки, Стуса, Суховоля, Роксолани, Шашкевича. На виконання цих робіт з міського бюджету скерували 1,5 млн грн.

Що стосується проведення автоперегонів вулицями курортного міста – то змагання такого плану Трускавець приймає уже не вперше. Трускавчани чимало дискутували щодо доцільності їх проведення: одні вважають автогонки ефективною промоцією курорту, інші називають чимало мінусів таких змагань, серед яких забруднення повітря ( адже ралі проходить в межах міста), ревіння моторів, тимчасове перекриття вулиць та обмежений доступ до бювету мінеральних вод. Минулого ж року один із учасників автоперегонів влетів у паркан приватної садиби та травмував перехожого.

Наталя Зелена 


карта.jpgСоциальные комментарии Cackle