10.06.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці почастішали аварії на водогонах. Мешканці скаржаться – влада розводить руками

У Трускавці почастішали аварії на водогонах. Мешканці скаржаться – влада розводить руками

Часті аварії, втрати води через зношені мережі та не менш систематичне підвищення цін на водопостачання – все це про трускавецький водоканал, діяльність якого місцеві мешканці не перестають критикувати. Інтернет-простір останнім часом підірвали повідомлення від трускавчан, які апелюють до керівництва як водоканалу, так і міста через відсутність на їхніх вулицях води. Люди скаржаться – останнім часом ціну на свої послуги підприємство піднімало кілька разів, що не призвело до покращення послуг. Навпаки - аварії на водогонах почастішали!

Окрім цього кульгає і якість води – вона часто подається в мережі із жовтуватим кольором та з неприємним запахом. На додачу до всього вода тече і по вулицях міста – так дають про себе знати зношені мережі. Про одну із аварій люди вчергове повідомили цими днями в соціальній мережі. Як написав у Фейсбук Ігор Демідов, ще з 8 червня вода тече поблизу санаторію «Південний». «Тече так, що з’їло вже пів тротуару – де водоканал?». Пост чоловіка одразу взялися коментувати та підтримувати і інші трускавчани – люди в один голос кажуть: «Водоканал лиш рахує, коли зробити чергове підвищення тарифів, а от про аварії їм ніколи думати».

ком1.jpg

Аварія біля санаторію «Південний» - таки масштабна, вода тече так, що територію поблизу перетворила на болотяне місиво. У ТзОВ «Трускавецький водоканал» кажуть – про проблему відомо, вона спричиняє значні втрати води.

Як наголосив на щотижневій апаратній нараді керівник підприємства Віктор Марченко: біля «Південного» тече не вперше, труба-трьохсотка там не підлягає ремонту, нині готуються замінити 100 м водопроводу на пластикову трубу. Матеріали для роботи уже є, бригада буде приступати до дій. Прогнозуємо, що до кінця тижня роботи по заміні труби вдасться завершити. Однак, чи зупинить це витік -спрогнозувати складно», - наголосив пан Марченко.

Окрім серйозних ремонтних робіт біля «Південного», водоканал у ці дні на вулиці Бориславській, 43 та Сагайдачного (парній стороні) ремонтуватиме витоки води. Тож на певний час мешканці цих вулиць залишаться без водопостачання. 

Вікторія Утрин


Социальные комментарии Cackle