30.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці плодоносить «Мамин сад», висаджений у пам'ять про полеглих воїнів АТО

У Трускавці плодоносить «Мамин сад», висаджений у пам'ять про полеглих воїнів АТО

Перші плоди у сквері пам’яті з’явилися на молодих яблуньках цього літа. Фруктовий сад заклали у  2018 році на території курортного парку в честь загиблих воїнів АТО. Тоді Трускавець став 101 українським містом, яке долучилося до акції «Мамина весна». Ініціаторами закладення саду в Трускавці стали ГО «Культурно-спортивне об`єднання інвалідів «Мамина весна», трускавчани-АТОвці, родичі загиблих воїнів АТО та місцеві чиновники, інформує прес-служба ТМР.

Десяток фруктових дерев висадили біля стежини, котра веде курортним парком в напрямку санаторію «Молдова». Відтак у  2018-му році у скверику було освячено і пам’ятний камінь в честь загиблих воїнів-трускавчан, які мужньо захищали в зоні АТО кордони нашої держави. Щорічно сад доповнюють новими саджанцями. Відтак у вересні 2019-го у саду пам’яті, який в народі охрестили «Маминим садом», появилися і окремі пам’ятники загиблим трускавчанам-воїнам Андрієві Шіхтові, Сергієві Шевчукові, Ігореві Дідачу та Артурові Гуликові.

Потішили цього літа і молоді дерева, зокрема яблуні вкрилися першими своїми плодами, які дозрівають під липневим сонцем.  

У Трускавці стверджують  білий цвіт яблуні – символ чистоти та миру. Сад «Мамина весна» покликаний нагадувати про полеглих місцевих воїнів, які ціною власного життя подарували усім нам мирне небо над головою.

Фото ТМР

т1.jpg

т.jpg

т3.jpg

Социальные комментарии Cackle