07.09.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці перший тиждень навчального року пройшов спокійно, - керівник освіти Орест Лобик

У Трускавці перший тиждень навчального року пройшов спокійно, - керівник освіти Орест Лобик

Трускавецькі школярі в унісон з своїми ровесниками по всій Україні здобувають цьогоріч знання в умовах адаптованого карантину. Як інформують у місцевому відділі освіти - в шкільних закладах оздоровниці перший тиждень навчального року пройшов спокійно. «Під контролем керівництва шкіл залишаються усі фактори, які можуть вплинути на безпеку дітей та викладачів», - резюмує головний освітянин міста Орест Лобик.

Від 7 вересня у двох трускавецьких школах- СЗШ №2 та СЗШ№3- повинні запрацювати їдальні. В першій школі харчування дітей відбуватиметься уже від завтра – там завершують перший етап ремонту харчоблоку. Що стосується навчально виховного комплексу «СЗШ №2-гімназія» - то у стінах цього закладу освіти успішно закінчили роботи по мікропроєкту з реконструкції їдальні. В процесі – закупівля нового обладнання.

Додамо, цього року у Трускавці вперше за парти сіли 245 першачків. За карантинними нормами - школи забезпечують в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин класних кімнат. 

До шкіл учні заходять через різні входи, де організовано місця для обробки рук антисептичними засобами. Кожна школа напрацювала індивідуальні графіки роботи, розклади занять та маршрути, за якими мають рухатись діти навчальним закладом, щоб максимально дотримуватись соціальної дистанції.

На сьогодні Трускавець перебуває у жовтій зоні.


Ірина Романова


Социальные комментарии Cackle