07.10.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці опалювальний сезон ще не розпочався, хоча усі бюджетні установи мають автономні котельні

У Трускавці опалювальний сезон ще не розпочався, хоча усі бюджетні установи мають автономні котельні

На вулиці  - доволі низька температура, а тепло у соціальні заклади Трускавця не подається. У садочках, школах, лікарні батареї холодні. 

Опалювальний сезон у місті не розпочався, оскільки міський голова Андрій Кульчинський не видав відповідного розпорядження. Й окремі установи виявилися не готовими до подачі теплоносія, зумовленого передчасним похолоданням.

- У закладах освіти триває підготовка: здійснюються запуски газу, аби відрегулювати системи теплопостачання, - повідомив на апаратній нараді у мерії завідувач відділу освіти Орест Лобик. - У садках ця технічна процедура завершена, у школах розпочнеться сьогодні. Так, маємо кілька днів похолодання, але до кінця тижня температура зросте. Розпочати  опалювальний сезон плануємо після 15 жовтня, - підсумував Орест Павлович.


Нагадаємо, що у 2012 році у Трускавці почала реалізуватися програма автономне теплопостачання. Усі бюджетні установи, а також мешканці перейшли на індивідуальні системи опалення, що дозволяє суттєво економити ресурс, а також визначати, коли саме вмикати подачу тепла. Цією перевагою трускавчани користуються, а от міська влада, як бачимо, не готова швидко реагувати на погодні умови.

До слова, у Львові сьогодні подали тепло у школи та лікарні, хоча місто, на відміну від Трускавця, не відмовилося від центрального опалення.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle