13.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці обстежили суб’єкти господарювання щодо дотримання протиепідемічних вимог у період карантину

У Трускавці обстежили  суб’єкти господарювання щодо дотримання протиепідемічних вимог у період карантину

Комісія у складі спеціаліста Дрогобицького міського управління Держпродспоживслужби у Львівській області, представників відділення поліції та Трускавецької міської ради провела моніторингове обстеження суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних вимог.

Про це повідомили у Трускавецькій міській раді. 

У всіх обстежених закладах були встановлені порушення щодо роботи в період карантину. Працівники закладів не змогли детально пояснити, як саме вони проходять температурний скринінг на початку зміни, не представлено документи, які підтверджують якість дезінфекційних і антисептичних засобів, відсутні антисептики біля входу, тимчасові мітки в зоні черг, не проведено навчання серед працівників закладів щодо правил використання ЗІЗ, їх утилізації. 

Так у продуктовому магазині «Рукавичка» на вул. Довженка 4 перед початком робочої зміни не проводиться температурний скринінг; не організовано збір використаних ЗІЗ, паперових серветок в окремі контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами; не проводиться дезінфекція корзин та візочків; відсутні одноразові рукавички у касирів.  

У продуктовому магазин «FIVEBREADS» на вул. Довженка, 1а перед початком робочої зміни не проводиться температурний скринінг; не організовано збір використаних засобів індивідуального захисту; паперових серветок в окремі контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами; на вході до закладу не організовано місце для обробки рук антисептиками.  

В аптеці ТзОВ «Планета Здоровя», що на вул. Довженка, 1перед початком робочої зміни працівнику не проводиться температурний скринінг; не нанесено спеціальні розмітки для дотримання дистанції між відвідувачами; не організовано збір використаних ЗІЗ, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами. 

Магазин взуття на вул. Довженка, 1 не проводиться температурний скринінг працівникам; в доступних для відвідувачів місцях не розміщено пам'ятки, плакати з рекомендаціями щодо профілактики корона вірусної інфекції; не нанесено спеціальні розмітки для дотримання дистанції між відвідувачами;не організовано збір використаних ЗІЗ, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами. 

Такі ж порушення виявлено у студії краси «Ляля» та у швейному ательє на вул. Довженка, 1. 

У зоомагазині «Світ природи», крамниці «Трикотажний одяг», який знаходиться за цією ж адресою, перед початком робочої зміни не проводиться температурний скринінг; відсутній дезінфекційний засіб для проведення вологого прибирання виробничих приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників та відвідувачів; відсутні одноразові рушники, рідке мило, антисептик; не організовано збір використаних ЗІЗ, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетам; не нанесені спеціальні розмітки для дотримання дистанції між відвідувачами.

У кафе «Coffe Shop» на вул. Довженка 2бперед початком робочої зміни працівникам не проводиться температурний скринінг; у санвузлі відсутній антисептик. 

У магазині «Будівельник» на вул. Довженка 2бперед початком робочої зміни працівникам не проводиться температурний скринінг; відсутній дезінфекційний засіб для проведення вологого прибирання приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників та відвідувачів; не проводяться заходи щодо профілактики захворювань населення на респіраторну інфекцію COVID-19; у доступних для відвідувачів місцях не розміщено пам'ятки, плакати з рекомендаціями. 

У кіоску №3 «Брошнівська хлібопекарня» на вул. Довженкаперед початком робочої зміни працівникам не проводиться температурний скринінг; відсутній дезінфекційний засіб для проведення вологого прибирання приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників та відвідувачів; не організовано збір використаних ЗІЗ, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами;недостатня кількість засобів особистої гігієни. 

У всіх обстежених закладах з керівниками суб’єктів господарювання та їхніми працівниками проведено роз’яснювальну роботу та надано пропозиції щодо усунення встановлених порушень. Якщо заклади не будуть дотримуватись усіх рекомендацій, визначених постановами головного санітарного лікаря України, суттєво збільшуються шанси виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань, у тому числі COVID-19, - йдеться у повідомленні Трускавецької міської ради.


Социальные комментарии Cackle