24.08.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці на День Прапора влада не віднайшла гідного місця для державного стягу, піднявши його біля торговельних яток

У Трускавці на День Прапора влада не віднайшла гідного місця для державного стягу, піднявши його біля торговельних яток

Про це повідомила у соціальній мережі Фейсбук підприємець, громадська діячка Леся Дідик. Трусквчанка з обуренням написала: «Сьогодні синьо- жовтому знамену на центральній площі міста, на нашому Майдані, відведено...закапелок за рогом МАФу, що реалізує алкоголь. Під патріотичні промови мера та вишиванки панства з депутатського корпусу. Кращої демонстрації цінностей годі й придумати».

Цю думку підтримали й інші дописувачі. Так Микола Фарима написав: «Я вбачаю в цьому якийсь символізм. Допоки наш прапор, як символ державності, сили духу, народовладдя....., буде в оточенні "мафів" (здирнрцтва, корупції, хамства, неповаги до людей....) - змін марно чекати! Державному стягу - простір і сонце! "Мафам" - заслужена кара!!! Слава Україні!!!».

Олег Гроза: «Зробили з міста курорту караван-сарай».

Нагадаємо, що міський голова Трускавця Андрій Кульчинський є висуванцем «Самопомочі»! На фото, оприлюдненому прес-службою Трускавецької міськрада, він разом з депутатом від тієї ж політичної сили Олегом Карпиним, «урочисто» піднімає державний прапор на фоні торговельних яток, які заполонили головну площу міста. За каденції Андрія Кульчинського Майдан Незалежності у Трускавці перетворився у сорочинський ярмарок: тут торгують усім, чим лише можна, не забуваючи й про алкоголь.

Галина УЛИНЕЦЬ

ак0.jpg

 ак2.jpg

 

 

Социальные комментарии Cackle