16.04.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці на благодійному концерті збиратимуть допомогу трирічному онкохворому хлопчику

У Трускавці на благодійному концерті збиратимуть допомогу трирічному онкохворому хлопчику

У Трускавці 22 квітня о 20.00 в ПК ім. Т. Г. Шевченка пройде благодійний концерт на підтримку трирічного Василя Лисовця.

Про це повідомляють організатори благодійного концерту

Концерт організовує голова правління ГО «Імперія мистецтв» Борислава Білоцерківська. Захід проходить за підтримки Трускавецької міської ради.

За попередніми даними, в концерті візьмуть участь наступні виконавці: Андрій Князь, Павло Табаков, Віктор Винник, Ростислав Кушина, Володимир Питель та гурт «Львівський комфорт», Brava, а також молоді виконавці Олена Музика, Андрій Дуб, Mary Mriya, Роман Климко, Софія Василишин, Оленка Бродик та інші.

Трирічний Василь Лисовець бореться з важкою онкологічною недугою. Дитина має шанс на одужання, але потребує дороговартісної операції. Василь подолав третю стадію важкої форми раку – нейробластома. Наслідком хвороби є параліч ніг і він не може ходити.

Для відновлення рухової системи проводять рефлектотерапію  та масаж. Зараз хлопчик з мамою знаходяться в Києві і готуються до третьої операції – встановлення пластин у тазостегновому суглобі. Лікарі гарантують, що маленький Василько одужає і ходитиме, як усі діти, але для цього необхідно провести цю останню операцію. Її вартість сягає близько 600 тисяч гривень.

Усі підтверджуючі документи мама Василька надіслала організаторам благодійного концерту, інформація перевірена. 

Назад Джерело: Zik
Социальные комментарии Cackle