03.06.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці хочуть надати звання почесного громадянина депутату, який вчинив корупційне правопорушення

У Трускавці хочуть надати звання почесного громадянина депутату, який вчинив корупційне правопорушення

Проект рішення з пропозицією присвоїти звання «Почесного громадянина м. Трускавця» депутату Михайлові Кіселичнику оприлюднено на сайті Трускавецької міської ради. Документ мають розглянути на позачерговому засіданні сесії, яке, ймовірно, відбудеться у четвер, 6 червня.

У проекті зазначено: про присвоєння почесного громадянства Михайлові Кіселичнику клопотали його колеги-депутати, а також рекомендувала постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування і ЗМІ, яку очолює Іванна Кенц-Березюк.

Нагадаємо, що Михайло Кіселичник є депутатом п’яти скликань Трускавецької міської ради: балотувався від РУХу, «Нашої України», «Удару» та БПП «Солідарність». У 2015 році пан Кіселичник, директор палацу культури ім. Т.Шевченка, отримав звання «Заслужений працівник культури України».

За інформацією YouControl Михайлові Кіселичнику належить 13% від загального капіталу ТзОВ «Трускавецькурорт- ПКШ», яке орендує будівлю палацу культури.

Торік у квітні Трускавецький міський суд визнав Михайла Кіселичника винним у вчиненні двох адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією. Депутат не задекларував купівлю автомобіля BMW X5, вартістю понад 522 тис грн, та понад 173 тис грн отриманого доходу.

Народного обранця оштрафували на 1700 гривень, а відомості щодо нього внесли до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

А у листопаді минулого року Михайло Кіселичник став фігурантом гучного скандалу: у День пам’яті жертв Голодомору у палаці культури ім. Т. Шевченка відбулась дискотека під російську попсу. Відреагувавши на цю подію, мер Трускавця Андрій Кульчинський обіцяв, що дії керівництва палацу культури будуть піддані публічному осуду.

Зазначимо, що Михайло Кіселичник належить до депутатської більшості трускавецького мера. Він голосував за створення спільного з «Трускавецькурортом» підприємства, яке експлуатуватиме мінеральні джерела курорту, за виділення з міського бюджету мільйону гривень для паркових скульптур, коштів на святкування Дня міста, за надання в оренду земельної ділянки на вул. Бандери, 31-А «Новим технологіям девелопмент».

Галина УЛИНЕЦЬ

Наша довідка. Почесними громадянами Трускавця сьогодні є: Степан Бандера, Роман Шухевич, Дмитро Данилишин, Василь Білас, Роман Різняк «Макомацький», Оксана Різняк, Євгенія Гимон, Степан Івасівка, Михайло Білас. Увесь перелік можна побачити тут

Социальные комментарии Cackle