25.09.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці керівник відділу культури сфальсифікувала документи, видавши наказ, який не входить до її посадових обов’язків

У Трускавці керівник відділу культури сфальсифікувала документи, видавши наказ, який не входить до її посадових обов’язків

Про це йдеться у рішенні Трускавецького міського суду, ухваленому у березні цього року.

У рішенні суду зазначається, що керівник відділу культури Трускавецької міськради Тетяна Татомир в один і той же день видала два розпорядження відділу під одним номером,  при цьому не скасувала акт №1, тобто попередній варіант. Згідно з одним із документів пані Татомир наказувала працівникам бібліотеки оплатити час простою у розмірі двох третин тарифної ставки.

Мова іде про місцеву бібліотеку-філію №1 та той період часу, коли книгозбірню у вересні 2016 року на місяць тимчасово зачинили: у її приміщенні  робили ремонт, реалізовуючи проект осучаснення бібліотечної системи та перетворення її в  «Urban-бібліотеку». Позов до керівника відділу культури Тетяни Татомир подала завідувач «Urban-бібліотеки» Віра Савка, яка стверджувала, що увесь цей час вона та працівники бібліотеки працювали над реалізацією нового проекту. І аж ніяк не простоювали, а працювали з повним навантаженням.

Після складання акту № 1 від 2 вересня 2016 року відділом культури Трускавецької міської ради не було видано наказ про введення простою, в якому було б зазначено причини простою, перелік підрозділів, що простоюють, період простою, потреба у присутності чи відсутності працівників під час простою на робочому місці, а натомість видано наказ про закриття бібліотеки-філії № 1.

Що стосується наказу № 54-Р ( акт 2- примітка автора) від 02 вересня 2016 року «Про закриття бібліотек-філії № 1 по вул. Бориславській, 36», то у судовому засіданні не знайшов свого підтвердження факт того, що такий наказ було винесено дійсно 02 вересня 2016 року, що працівників ознайомлено бібліотеки-філії № 1 з його змістом, а також суд вважає порушенням процедури введення простою видачу двох наказів під тим самим номером того самого числа, оскільки, всупереч поясненням сторони відповідача, жодної відмітки про внесення будь-яких змін, виправлень, доповнень в документі немає» - йдеться у рішенні суду.

Позов у цивільній справі за позовом Віри Савки Трускавецький суд задовільнив, постановивши: відділу культури виплати повну заробітну плату за вересень 2016 р Вірі Савці. Окрім цього, за рішенням суду керівник відділу культури ТМР не мала права видавати наказ про простій працівників бібліотеки – оскільки це не її компетенція. Такий наказ міг винести директор Трускавецької міської централізованої бібліотечної системи, якому безпосередньо підпорядкована позивачка, а не начальник відділу культури Трускавецької міської ради. Тому такий наказ суд скасував.

Вікторія Утрин

* фото з facebook сторінки Тетяни Татомир

Социальные комментарии Cackle