26.02.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці говорили про коронавірус. На комісії з ТЕБ і НС затвердили План протиепідемічних заходів в місті

 У Трускавці говорили про коронавірус. На комісії з ТЕБ і НС затвердили План протиепідемічних заходів в місті

26 лютого, у Трускавці скликали засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, інформує сайт ТМР. В роботі комісії окрім її членів взяли участь завідувачка відділення епідеміологічних досліджень Дрогобицького міжміського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Леся Янківська, заступники головного лікаря КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР Галина Оленич та Іван Герльовський. Головним питанням порядку денного була санітарно-епідеміологічну ситуацію в Трускавці та готовність госпітальної бази до роботи в умовах виявлення поодиноких або ж масових випадків небезпечних інфекційних хвороб, в тому числі і коронавірусу.

На засіданні затвердити план протиепідемічних заходів щодо запобігання поширення небезпечної недуги на території курортного міста. Відділу освіти Трускавецької міської ради та керівникам підприємств, установам, організацій санаторно-курортного спрямування незалежно від форм власності доручено щоденно виконувати Комплексний план заходів. Зокрема проводити моніторинг та вести контроль за станом здоров’я дітей, учнів, працюючих та відпочиваючих гостей, а для профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCov закупити:

- комплекти одягу захисного №2 протичумні, нестерильні одноразового використання;

- термометри безконтактні фірми «OMRON» та інших виробників,

- маски стерильні одноразового користування.

Окрім цього план протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov у Трускавці, передбачає інформування осіб, які планують виїзд до країн Європи, де виявлені ризики інфікування корона вірусом про небезпеку цієї недуги, а також про засоби індивідуального захисту і профілактики. На час масового поширення хвороби рекомендовано утриматись від подорожей до Китаю.

Також окремим пунктом на комісії з ТЕБіНС затвердили план протиепідемічних заходів в місті: 

- суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у місцях масового скупчення людей (у тому числі на торгівельних об’єктах, у місцях проведення культурно-масових заходів, кінотеатрах тощо) та перевезення громадським, залізничним та автомобільним транспортом, рекомендровно посилити режим поточної дезінфекції робочих місць та транспорту,

- у разі звернення осіб, які мають ознаки хвороби коронавірусу, забезпечити їхню негайну ізоляцію з подальшим транспортуванням до госпітальних баз згідно наказу ДОЗ ЛОДА від 29.01.2020 №54 «Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території Львівської області випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань». Спеціалізовані бригади екстреної медичної допомоги для транспортування до госпітальної бази викликати за телефоном   (068) 299 68 57, (063) 485 06 76 або 103,

- проводити санітарно-освітню роботу із населенням з питань заходів профілактики гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov.

Додамо, станом на 26.02.2020 р. в Україні хворих на гостре респіраторне захворювання, спричинене коронавірусом, на щастя не виявлено.

 

Ірина Романова

Фото з фейсбук групи МРТ


Социальные комментарии Cackle