13.01.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці горіла квартира, є жертви!

У Трускавці горіла квартира, є жертви!

Пожежа спалахнула на вулиці Суховоля, 38 у цегляному будинку, в якому мешкало три сім’ї. Епіцентром лиха стала квартира 32, у якій, за словами надзвичайників,  проживав  самотній чоловік, інвалід по зору, 1954 року народження В’ячеслав Олерченко. Він і загинув на згарищі. Як повідомив підполковник служби цивільного захисту населення Володимир Гординський, у службу 101 надійшло повідомлення про спалах вогню о 9. 55 год. ранку.

- Прибувши на місце події, ми побачили доволі неприємну картину – полум’ям було охоплено всю квартиру, господар оселі лежав поблизу вхідних дверей без ознак життя. На місце надзвичайної події прибула і слідчо-оперативна група та медики, - зауважив пан Гординський.

Надзвичайникам вдалося приборкати полум’я о 10.38 год. Як зауважує пан Гординський, пожежники відвернули головну небезпеку – займання вогнем сусідніх помешкань. Загалом полум’ям знищенопокрівлю на площі 9 м2 у квартирі загиблого, пошкоджено стіни на площі 16 м2. Що спричинило пожежу – з’ясовує  оперативний підрозділ.

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle