01.02.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці додатково скерують 600 тис грн на освітлення вулиць міста та державних установ

 У Трускавці додатково скерують 600 тис грн на освітлення вулиць міста та державних установ
Таку новину на сесійному засіданні ТМР 31 січня повідомив Сергій Максимич, керівник управління ЖКГ і Б. За словами чиновника, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відмінила  тризонні тарифи (більш відомі в народі  як день/ніч) для державних структур та приватних підприємства. 

- З 1 січня втрачає чинність постанова про зонний облік електроенергії для підприємств  та бюджетників. Оскільки поставки електроенергії споживачам будуть здійснюватися за вільними цінами, то тарифи визначає договір між постачальником та споживачем , - наголосив пан Максимич. 

До 1 січня зонний облік електроенергії в курорті здійснювався за так званим трифазним лічильником і був вигідний приватним підприємствам, які здійснювали виробництво певної продукції в ночі та державним структурам.  Тепер ж ці установи сплачуватимуть за спожиту електроенергію за одним сталим тарифом, тож зекономити в нічну пору доби на світлі уже не вийде. Зважаючи на це у Трускавці всерйоз замислилися, щоб покращити освітлення сучасними енергоощадними лампами, як  державні  установи курорту  так і   вулиці  міста. 

Наталя Зелена 
Социальные комментарии Cackle