31.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці для чотирилапих підопічних «Мокрий ніс» облаштовує новий вольєр

У Трускавці для чотирилапих підопічних «Мокрий ніс» облаштовує новий вольєр

Єдина у Трускавці громадська організація «Мокрий ніс», яка роками опікується безпритульними тваринами оздоровниці, проводить їхню стерилізацію та здійснює перетримку, завершує роботи зі встановлення повноцінного нового вольєру для своїх підопічних. Під вольєр переробляють стару металеву зупинку, у ній облаштують три повноцінні вольєри для собак.

Свого часу металеву конструкцію зупинки для потреб громадської організації передав приватний підприємець міста Сергій Сазонов. Відтак волонтери та працівники «Мокрого носу» збирали кошти на закупівлю необхідних будматеріалів для майбутнього вольєру. Сьогодні ж, як інформує в соціальній мережі Марія Волощук, обліковець стерилізаційного пункту, лроботи із переобладнання старої зупинки під повноцінний вольєр на фінішній прямій.

Рухаємося до завершення в нашій непростій справі: вже повністю накрили новий вольєр бляхою, вимурували ще одну стіну, залишилося доробити спереду, а також перегородки. У новому вольєрі буде три секції, тобто три повноцінних вольєри, де не буде падати дощ на собак, сніг та пекти їх сонце, - розповіла Марія Волощук.

Також, за словами Марії Волощук, територія, де сьогодні стерилізують та перетримують собак в Трускавці, поступово видозмінюється. Щоб уникнути бруду та болота, частину площі вдалося забетонувати, оновити огорожу, а в приміщенні стерилізаційної відремонтувати одну кімнату та утеплити її, поміняти електропроводку. Відтак тут мріють збільшити ще й кількість вольєрів, щоб тваринам було зручно зимувати. Оскільки сьогодні на території пункту стерилізації утримують 12 чотирилапих безхатьків. Натомість нормальних вольєрів на території пункту є лише 3. Для тих, хто хоче допомогти працівникам пункту стерилізації, або ж взяти собі на утримання вірного друга, слід контактувати із Марією Волощук ( 067 895 44 73) або ж  скласти пожертву на рахунок установи:  Карта Приватбанку 4149 4991 1994 3163 С.П. Бондар.

Нагадаємо, що стерилізаційний пункт в курортному місті розташований  на території КП «Парк курортний» на вулиці Стебницька, 73.

Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle