Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці чотири дні триватиме книжково-літературний фестиваль

У Трускавці чотири дні триватиме книжково-літературний фестиваль

У Трускавці 25-28 жовтня проходитиме перший книжково-літературний фестиваль «Трускавецький ЛітФест», повідомляє ZIK.

Координатор та автор ідеї – громадська діячка Анна Литвин. Проект реалізується за підтримки Ураїнського культурного фонду.

Центральною постаттю фестивалю є автор та його книга. Живе спілкування з популярними письменниками та поетами сучасності є одним із найвагоміших факторів зацікавленості читачів. Комунікацією на рівні «автор-читач» організатори прагнуть виплекати кваліфікованого читача, виховати його читацьку культуру, повагу до письменника та книги. Візуальні і вербальні втілення художніх творів емоційно підсилять сприйняття тексту, а відчуття вибраності та можливість зустрітися з автором твору можуть вплинути на рішення перетворити читання на хобі, йдеться у повідомленні.

Панелі фестивалю відбудуться в містах: Трускавець, Дрогобич та Борислав. Фахові тренінги із сторітеллінгу проведуть для бібліотекарів, вчителів та методистів на освітній панелі.

Програма заходу передбачає літературну, освітню та мистецьку панелі. Літературна панель містить зустрічі з авторами, афтограф-сесії, презентації книг, поетичні читання, літературні дискусії та екскурси. Освітня панель охоплює семінари та круглі столи, майстер-класи з сторітеллінгу, театрального декламування, літературні, ілюстраційні та читацькі майстерні. На учасників фесту мистецького напрямку, чекають: фотовиставка, виступи музичних гуртів, театральні інсталяції.

Напрацьована проектна пропозиція перемогла у конкурсі культурно-мистецьких проектів українського культурного фонду та отримала фінансування фестивалю у сумі 88 тис. грн.

Як зізналась ідейна натхненниця фестивалю Анна Литвин, на початках вона не дуже вірила у перемогу. Проте, симбіоз громадської ініціативи та адміністрації таки спрацював.  

Социальные комментарии Cackle