20.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці будуть розширювати межі діючого кладовища

У Трускавці будуть розширювати межі діючого кладовища

Про це повідомив керівник комунального підприємства «Парк курортний» Назар Веретка в ефірі проводового радіо.

- Оскільки місць на діючому цвинтарі щороку катастрофічно меншає, будемо розширювати територію кладовища за рахунок прилеглого яру. Будемо його засипати і проведемо дренажні роботи», - наголосив пан Веретка.

Що стосується планів розширити діючий цвинтар Трускавця за рахунок лісосмуги урочища Помірки, то на цей проєкт, стверджує Назар Веретка, давно вироблена уся необхідна документація, та от питання «зависло». Громада Станелі дозволу на старт таких робіт не дає.

За словами керівника «Парку курортного», нині їхня структура починає працювати інтенсивніше. Бо на період карантину працівники підприємства були переведені на дводенний режим праці на тиждень, тепер – на тридений.

Суттєво міські посадовці обмежили і фінансування – підприємство не укладало дороговартісних угод, не розпочинали нових проєктів. Видатки були передбачені лише на заробітну плату та енергоносії.

Основні роботи, які зараз проводить КП «Парк курортний» в місті - благоустрій територій, прибирання вулиць, косіння газонів, благоустрій курортного парку, висадка зелених насаджень на клумбах та пішохідних зонах оздоровниці..

 

Ірина Романова

 

Социальные комментарии Cackle