19.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці будмайданчик готелю, до зведення якою причетні депутати-свободівці, обгородили комунальними лавками

У Трускавці будмайданчик готелю, до зведення якою причетні депутати-свободівці, обгородили комунальними лавками

Верх цинізму і нахабства! У самісінькому центрі Трускавця територію  будівельного майданчику неподалік Палацу культури ім. Тараса Шевченка за адресою вул. С. Бандери, 6, обгородили стрічкою, прикріпивши вчора для надійності лавки, що є комунальною власністю  міста. 
Лавки поцупили з пішохідної вулиці - майдану Кобзаря, у такий спосіб трускавчан й відпочивальників позбавили звичного комфорту. Але хто б зважав на цей «дрібязок» при такому потужному будівництві!

Про це кричуще неподобство повідомила на  своїй сторінці у ФБ трускавчанка Ольга Крамар, доповнивши пост відео.

Хто саме вдався до цього правопорушення і чи покарали  винних – питання риторичне. Звісно, що ні! Лавки швидко поставили на місце, обмежившись посиланням на протиправні дії «невідомих осіб». У Трускавці, виглядає на те - цілковите безвладдя! У курортному парку, як гриби після дощу, ростуть торговельні ятки, без  дозволів ведеться підприємницька діяльність, незнищенною є  стихійна  торгівля. А у міській раді – лише руками розводять…

Нагадаємо, що замовником будівництва готельного комплексу на вул. Бандери, 6 у 2013 році був Олексій Балицький, нині заступник міського голови Трускавця, очільник місцевого осередку «Свободи», депутат облради. Він отримав доручення від Керімзаде Мехман Маіл Огли, який зареєстрований у Баку, а підприємницьку діяльність проводить у Москві, є платником податків у Російській Федерації.

У 2018 році у Трускавці за адресою вул. Мазепи, 23 було створене ТзОВ «Камп Груп», засновниками якого є Керімзаде Мехман Маіл Огли та Керамідзе Абузар Мехман Огли, у власності фірми- земельна ділянка на вул. Бандери, 6, де зводиться готель.

За цією ж адресою зареєстрована ще одна фірма – ТзОВ «Резорт Груп», де директором Богдан Габшій, депутат Трускавецької міськради від «Свободи». Підприємство засноване у 2012 році Олексієм Балицьким, у 2014, коли він очолив Департамент екології та природніх ресурсів ЛОДА, довірив його своєму однопартійцю.

Саме Богдан Габшій 22 серпня цього року оприлюднив інформацію про те, що будуть проводитися земляні роботи з підключення каналізаційної мережі до новобудови на вул. Бандери, 6. Тобто роботи з будівництва готельного комплексу координує депутат-свободівець та очолюване ним приватне підприємство.

Очевидно невипадково до забудовників готелю міські посадовці продемонстрували надзвичайно доброзичливе ставлення. Вони без жодних вагань відгукнулися на звернення ТзОВ «Камп Груп» і виділили комунальну ділянку, що є власністю громади, для благоустрою біля комплексу!

Рішення виконавчого комітету «Про надання дозволу на проведення благоустрою, та обслуговування прилеглої території до земельної ділянки по вул. С. Бандери, 6» було ухвалене 29 серпня цього року, контроль за виконанням покладено на Олексія Балицького.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle