19.03.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці більшість санаторіїв працюють до останнього гостя і зачиняються

 У Трускавці більшість санаторіїв працюють до останнього гостя і зачиняються

Санаторії та курортно-готельні комплекси Трускавця за кілька днів згортають роботу. Працюють до останнього гостя, нових бронювань не приймають, працівників відправляють за свій рахунок. Усі оздоровниці міста закриті для сторонніх відвідувачів та посилено дезінфікують поверхні. Так нам повідомили керівники трускавецьких оздоровниць.

Перший заступник генерального директора ТзОВ «Санаторій «Шахтар» Андрій Остапчук повідомив, що станом на вчора у них перебувало 70 гостей. Серед них - один іноземець, його просять звернутися до посольства своєї країни. Нових бронювань на час карантину заклад не приймає. Санаторій закритий для відвідувачів з міста, припинена робота барів та торгових точок. Проводять посилену дезінфекцію кімнат та приміщень загального користування.

У готельно-курортному комплексі «Карпати» також чекають, щоб гості відбули заплановані терміни відпочинку і поверталися додому. Запровадили посилений санітарний режим та оптимізували штат до повної зупинки. Генеральний директор «Карпат» Лев Грицак повідомив: «Закупили багато дезінфікуючих розчинів та апарати для дезінфекції сухим паром. Шиємо маски і «противірусні» костюми, якщо так можна сказати. Закупили додаткові кисневі балони та інгалятори, навіть апарати для вентиляції легень і апарати для виробництва кисню – «про всяк випадок».

«Міротель» теж ввів посилений санітарний режим. Персонал забезпечено не просто масками, а респіраторами третього ступеня захисту. Гості розселені таким чином, щоб менше перетиналися між собою. Процедури відпускаються у звичному режимі, а от бар, ресторан та торгові точки зачинені.

В готелі «Алькор» гості мешкають ще до суботи. Достроково ніхто не виїжджає. З понеділка персонал виходить у відпустку «за свій рахунок». Усі здорові, проводять дезінфекцію та стараються не падати духом.

Більшість гостей з Трускавця додому повертатиметься власним транспортом, інші ж гуртуються на «БлаБлаКарі». Заступник мера Трускавця Олексій Балицький повідомив нам, що міськрада збирає інформацію щодо кількості відпочивальників і, можливо, Львівська облдержадміністрація забезпечить вивіз людей автобусами, по 10 осіб в одному транспортному засобі.

Натомість, існує інформація, що вагома частка гостей готова відбути карантин саме у Трускавці. А не в столиці чи в інших великих містах. Тобто є ймовірність, що низка санаторно-готельних закладів все ж працюватиме, адже стосовно їхньої діяльності прийнято рекомендаційне рішення. Категоричної заборони - не приймати відпочивальників – немає.

Наталія КУЦІЙ

Социальные комментарии Cackle