03.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці 2415 сімей отримують пільги і субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

У Трускавці 2415 сімей отримують пільги і субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Управління праці і соціального захисту населення Трускавецької міськради сформовало і подало у Мінсоцполітики реєстри на виплату пільг і житлових  субсидій у грошовій формі за листопад.

Про це повідомила начальник управління Віра Ільницька на понеділковій апаратній нараді у мерії.

У Трускавці  субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримує 1551 сім’я, з них 86 родин - у безготівковій формі, решта у готівковій. Пільги отримують 864 сім’ї, з них чотири - у готівковій формі.

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2019 рокупільги і субсидії на оплату житлово-комунальних послуг виплачуються в грошовій формі (у готівковій та безготівковій формі). Тобто, починаючи з листопада 2019, українці отримують квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу, а пільги надаються в:

безготівковій формі - усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього Ощадбанк веде персоніфікований облік пільговиків і коштів, які поступають на їх рахунок. Потім кошти перераховують на рахунки управителів, об'єднань, виконавців комунальних послуг. Цей механізм розроблений для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які звикли до сталого алгоритму дій і не бажають його змінювати. Такі пільговики платять, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує Ощадбанк (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про здійснені платежі);

готівковій формі - пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою. Органи соцзахисту формують щомісячно до 25 числа реєстри пільговиків і передають їх Мінсоцполітики, а міністерство, обробивши отримані реєстри, направляє їх в Ощадбанк і перераховує вказаному банку кошти для виплати монетизованих пільг. Виплата здійснюється у готівковій формі у вказаний в заяві спосіб (банк або пошта). У разі отримання готівки пільговик повинен сплатити спожиті послуги повністю.


Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle