29.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У школах Трускавця пролунав нетрадиційний онлайн останній дзвоник

 У школах Трускавця пролунав нетрадиційний онлайн останній дзвоник
Цьогорічний карантин вніс свої корективи в навчальний процес шкіл України  – останні 2 місяці учні навчалися дистанційно, відтак і останні дзвоники пройшли не за традиційним сценарієм.

Так 29 травня в школах Трускавця в онлайн режимі пролунав останній дзвоник для школярів-випускників. Кожна альма-матер записала відеопривітання, де зі святом останнього дзвоника та завершенням навчального року випускників вітають чиновники міста, дирекція шкіл, вчителі, батьки та  учні.
 
У центрі уваги на святі останніх дзвоників безперечно є учні 11-х класів, бо для них це особливий період – перехід у доросле та самостійне життя. А ще нелегкий вибір майбутньої професії, продовження навчання у вишах. У відеозверненнях, записаних напередодні, учні-випускники за допомогою яскравих колажів із шкільних фотографій згадують приємні миті проведені у стінах рідних навчальних закладів, цікаві екскурсії та творчі вечори, а ще традиційно дякують педагогам за навчання та мріють про своє майбутнє.  
   
Аналогічно через відеозвернення для учнів звучать і побажання від вчителів, які зичать своїм школярам сміливо підкорювати нові вершини  та впевнено крокувати у світ дорослого життя.  Педагоги кажуть: навчальний  рік-2020 був складним та неординарним і вірять - такі труднощі більше не повторяться. 

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle