02.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У поминальний день трускавчани не могли дістатися до кладовища! На цвинтар пустили малогабаритний бус

У поминальний день трускавчани не могли дістатися до кладовища! На цвинтар пустили малогабаритний бус

Попіарилися, а обіцянку не виконали! У Трускавці на поминальний день до кладовища неможливо було дістатися громадським транспортом, бо на рейсом курсував малогабаритний мікроавтобус. Повідомлення такого змісту в одній із місцевих груп у Фейсбук просторі виклали невдоволені ситуацією трускавчани. За словами людей, влада міста напередодні 1 листопада – дня, коли люди масово вирушають на кладовище до рідних, щоб запалити там свічку пам’яті, обіцяла пустити до місцевих цвинтарів безкоштовні автобуси. Та виходить пообіцяти легше, ніж втілити це у життя. Як повідомила трускавчанка пані Олена, «на маршрут до кладовища 1 листопада курсував старенький невеличкий бусик.

- Ви ж маєте великий автобус, то що зажали? Це просто якась насмішка над людьми», - констатувала плачевність ситуації трускавчанка.

rjvtyn.jpg

Критику п.Олени у сторону владців міста підтримало чимало невдоволених городян. За словами людей, у поминальний день над ними просто познущалися – до кладовища легше було дійти пішки, ніж їхати в тісному, задушливому, а головне переповненому транспорті, у якому доводилося стояти «на одній нозі».

- Саме в цей день, знаючи, що на новий і старий цвинтар поїдуть не менше тисячі людей могли організувати нормальний доїзд, а не відноситися як до худоби», - констатував із сумом трускавчанин Ігор Ластовецький. Вразив людей і той факт, що попри широке анонсування влади, що проїзд до кладовищ 1 листопада в Трускавці буде безкоштовним – люди таки платити по 4 гривні. І цей факт містян теж обурив.

Для чого на загал обіцяти те, що не вдається втілити в життя – риторично запитували через інтернет простір у чиновників трускавчани. Відтак містяни в один голос зазначили: готові платити за проїзд на кладовище в поминальний день, однак у нормальному та комфортабельному транспорті, а не в тісному мінібусі.

коментар.jpg

Виходить, що вчергове влада міста не дотримала свого слова перед громадою. Такі сумні реалії в курортному місті уже стають невтішною традицією.

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle