21.08.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У п'ятизірковому «Ріксосі» на складі білизни замкнуло електропроводку

У п'ятизірковому «Ріксосі» на складі білизни замкнуло електропроводку

21 серпня о 12.10 до місцевих рятувальників Трускавця надійшло повідомлення про пожежу в готельному п'ятизірковому комплексі  «Rixos-Prykarpattya». За інформацією виконуючого обов’язки керівника підрозділу ДСНС у курортному місті Володимира Гординського , на виклик оперативно вирушили 3 відділення рятувальників із Трускавця, Дрогобича та Борислава. Окрім цього на пожежу прибули представники п’яти екстренних служб міста – електрики, газовики , медики тощо. Осередком займання виявився склад із білизною - звідти ішло задимлення. « Найімовірніше, що задимлення спричинило замикання електропроводки. Водяними стволами пожежу за 7 хвилин було локалізовано,» - розповів пан Гординський.

Обійшлося без евакуації мешканців готелю та персоналу, оскільки такої необхідності просто не було, – повідомляють рятувальники. Суттєвих матеріальних втрат не зазнав і готельно-відпочинковий комплекс, постраждала лишень білизни та рушники , які в момент ліквідації осередку пожежі перебували на складі – їх залило водою.
 
За словами Володимира Гординського, під час пожежі оперативно діяв  персонал готелю, а також відмінно спрацювала система  автоматичної сигналізації та пожежна система у відпочинково-готельному комплексі.

 Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle