17.01.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У новий рік із старими проблемами: трускавчани продовжують нарікати на водопостачання в місті

У новий рік із старими проблемами: трускавчани продовжують нарікати на водопостачання в місті

Якість води та рівень послуг, які надає «Трускавецький водоканал» з року в рік бажають бути кращими. Критичності ситуації додали борги підприємства, які воно наростило перед КП «Дрогобичводоканал» - загалом заборгованість становить більше 20 млн грн. Аби ця сума не зростала, керівництво підприємства не придумало нічого ефективнішого, як зменшити купівлю артезіанської води у Дрогобича, наростивши обсяги забору з місцевого питного озера. Після такої «господарської» діяльності озеро катастрофічно обміліло – рівень води знизився, плесо з усіх сторін обрамляють кам’янисті коси.

о2.jpg

о3.jpg

Ще торік у листопаді керівник «Трускавецького водоканалу» Віктор Марченко повідомив, що підприємство почало використовувати глибинний насос для забору води з озера й подачі її в мережу, оскільки воно обміліло.

Очевидно, аби не поглиблювати проблему, забір з озера тимчасово зменшили. Про це свідчать перебої у водопостачанні, на що останнім часом скаржаться трускавчани у соцмережах. Люди повідомляють, що на певних вулицях води немає по півдня і така ситуація повторюється регулярно. Відсутність води в кранах завдає чималого клопоту містянам та звичному побуту людей. Трускавча зазначають: «Чому немає води у Трускавці? Вже й свята прийшли, а вода так і не прийшла...Води немає щоденно до години 15:00. Зранку буває вода, але напор настільки маленький, що навіть котел чи бойлер не вмикається для нагріву води»

к1.jpg

Невдоволення людей виливається у гнівні коментарі в сторону працівників місцевого водоканалу – люди дивуються, чому на їхню критику щодо відсутності води на підприємстві не реагують та відмовчуються. Мовчить і влада.

к2.jpg

Тим часом, коли певні вулиці курортного міста потерпають без води – інші підтоплені. Як інформує у Фейсбук трускавчанин пан Андрій – в районі Стебницького кільця територія затоплена водою, там міні- озеро, вода тече вдень та вночі. І ситуація триває кілька років поспіль. Виною цьому - зношені мережі.

к3.jpg

Коли буде наведено лад із належним водопостачанням міста – питання відкрите. Нагадаємо, що Андрій Кульчинський обіцяв виборцям «Питну воду одразу із крану!». У програмі «Трускавець – 2020» задекларовано: цілодобове забезпечення якісною питною водою; встановлення сучасних міських систем очистки води: гарантований контроль якості води.

Жоден із цих пунктів очільник міста не втілив у життя. А жовтні 2019 року було затверджено новий тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів міста-курорту, який складає 30, 44 грн за 1 куб м з ПДВ.Це вже вшосте за період головування Андрія Кульчинського вартість послуг на воду для трускавчан зросла.

Вікторія Утрин

 

Социальные комментарии Cackle