03.12.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У бадмінтоні трускавчани-чоловіки кращі – в місті провели відкриту першість з цієї спортивної гри

У бадмінтоні трускавчани-чоловіки кращі – в місті провели відкриту першість з цієї спортивної гри

У здоровому тілі – здоровий дух! У скарбничці спортивних нагород міста побільшало перемог -  у Трускавці цими днями пройшла відкрита першість міста з бадмінтону. Локацією спортивного  дійства стали  зали середньої загальноосвітньої школи №1. Змагання згуртували любителів бадмінтону різного віку – у рамках турніру проходили особисті та парні розряди, як серед  юнаків і дівчат 9-11 років,  так і  серед чоловіків і жінок аматорського рівня підготовки. Протягом кількох годин напруженої гри любителі бадмінтону змагалися за перемогу. Відтак учасники спортивного дійства продемонстрували - трускавецькі спортсмени-чоловіки в бадмінтоні найкращі.

Загалом  у змаганнях взяли участь 42 осіб та команда бадмінтоністів з м. Мостиська. За результатами поєдинків серед дівчат у віковій категорії 9-11 років у призерах спортсменки  з Мостиськ: І місце – у Діани Яксманицької, ІІ місце – Юлії Якименко, ІІІ – Софії Яксманицької. У юнаків 9-11 років переможцем турніру став трускавчанин Семенюк Владислав, ІІ – посів Дмитро Вінярський (Мостиська), ІІІ – Олександр Кічун (Трускввець).

Серед юнаків 11 років І та ІІ місця вибороли юні бадмінтоністи з Трускавця Ярослав Касьяненко та Віктор Черемісін, а Назар Яксманицький (Мостиська) посів ІІІ місце.

У дорослих протистояннях призерами змагань серед чоловіків стали: І місце – Юрій Бєлов (Трускавець), ІІ – Юрій Яксманицький (Мостиська), ІІІ – Володимир Куц (Трускавець); серед жінок: І – Оксана Бєлова та ІІ – Іванна Кропивницька (Трускавець), ІІІ – Діана Шльопа (Мостиська).

У парному розряді серед чоловіків перемогу виборов дует із Трускавця – Володимир Куц та Олег Габриш, ІІ місце також у трускавчан – Роман Калічак та Ігор Кошельков, на ІІІ сходинці – пара з Мостиська Володимир Врубель та Орест Терлецький. Серед жіночих пар призерами змагань стали: І – Діана Шльопа та Діана Паскевич (Мостиська), ІІ – Діана Кропивницька та Оля Касьяненко (Трускавець), ІІІ – Олена Левчук та Марія Шибуняк.

Призери відкритої першості  Трускавця по завершенні змагань були нагороджені грамотами та медалями, а всі учасники спортивного дійства пам’ятними вимпелами. Організаторами  заходу виступили – відділ освіти та відділ молоді і спорту Трускавецької міської ради. Безпосереднім проведенням змагань займалася суддівська бригада дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець».

Ірина Романова 

3.JPG

Социальные комментарии Cackle