16.10.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Турист з-за кордону до Трускавця не поїде, - відпочивальники обурені безладом у центрі міста-курорту

Турист з-за кордону до Трускавця не поїде, - відпочивальники обурені безладом у центрі міста-курорту

Центр курортного Трускавця шокує відпочивальників: шум від рекламних моніторів, стихійна торгівля і розбита бруківка біля бювету. На додачу до всього ремонтні роботи в курортному парку ведуться вкрай повільно – як наслідок будівельне сміття та численні незручності дошкуляють перехожим. Такі «принади» оздоровниці й зустрічають туристів, котрі приїхали в курортне місто на відпочинок та лікування. Як зауважив у соціальній мережі Фейсбук один із відпочивальників – якщо стан справ у Трускавці не покращуватиметься, то з-за кордону туристи сюди їхати перестануть!

Подаємо допис користувача Фейсбук мовою оригіналу.

коментар.jpg

Навести лад влада міста ніяк не може й ще з однією бідою: стихійною торгівлею. Від майдану Незалежності до бювету мінеральних вод на алеях курортного парку можна зустріти торговців, які пропонують з рук придбати крам на будь-який смак та потребу. Складається враження, що потрапив на гамірний Сорочинський ярмарок, а не на головний майдан курортного міста. Щоправда, в Сорочинцях торгують із прилавків та в чистоті, а в центрі Трускацвя із землі, бордюрів, капотів машин й понищених клумб, біля стін церкви Миколая та навіть з підмурівку пам’ятника герою-трускавчанину Роману Різняку-Макомацькому.

Пост-обурення таким ганебним станом речей в оздоровниці неодноразово у соцмережах писали як трускавчани так й порушували місцеві журналісти та достукатися до владців - важко. А прикро, бо щоденно курортне місто те і робить, що потерпає від вуличної торгівлі, нав’язливого сервісу та будівництва висоток у центрі оздоровниці. Гіршої антиреклами Трускавцю і не придумати.

 

Вікторія Утрин Социальные комментарии Cackle