05.11.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецьку алею кінослави переносять на майдан Кобзаря

Трускавецьку алею кінослави переносять на майдан Кобзаря

У Трускавці 7 листопада стартує щорічний Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат». Підсумком чотириденної події традиційно стане  встановлення бронзової плити режисеру-переможцю на так званій алеї слави. Донедавна кіноалея слави у Трускавці була на бульварі Юрія Дрогобича, одразу неподалік кінотеатру «Злата», який і приймає кінофест. Минулого року на алеї встановили 5-ту бронзову плиту. Однак, як зазначали тоді численні гості фестивалю, добра ініціатива губиться в базарному ритмі бульвару: оскільки сама алея оточена низкою торгових наметів та скидається на базар. Тож організатори фестивалю цьогоріч вирішили перенести алею кінослави із бульвару Юрія Дрогобича на майдан Кобзаря біля музею Михайла Біласа. Там і вмонтують 5 плит переможців фестивалю кіно.

Про імідж міста та фестивалю кількома днями раніше говорили і в мерії міста – там дали доручення поліції розігнати вуличну торгівлю, яка з усіх боків обсіла кінотеатр «Злата». З землі там торгують горіхами, грибами та домашньою консервацією. Скидається на те, якби не кінофест, то вулична торгівля в центрі міста не впадала б в око можновладців.

Додамо, кінофестиваль «Корона Карпат» триватиме з 7 по 10 жовтня. Чотири дні на  кіноманів чекають до перегляду чимало  повнометражних  та короткометражних фільмів, художні та документальні стрічки, презентація книг, а ще зустріч із відомими акторами та режисерами. Загалом за час фестивалю буде продемонсторовано понад 60 фільмів, серед яких чимало українських стрічок: «11 дітей з Моршина», «13-й автобус», «Бобот і енергія Всесвіту», «Пригоди S Миколая», «Позивний «Бандерас», «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас» та ряд інших. Фільм -відкриття VІІІ Трускавецького кінофестивалю  -  картина «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча. Стрічка вже здобувала відзнаки на кінофестивалях в Одесі та Карлових Варах.

Ірина Романова 


Социальные комментарии Cackle