01.10.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецький мер запевняє, що на курорті відновила роботу половина санаторних закладів

Трускавецький мер запевняє, що на курорті відновила роботу половина санаторних закладів

Видає бажане за дійсне? Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський в інтерв’ю Укрінформу заявив, що після жорсткого карантину вже відновили роботу понад 50% санаторних закладів міста-курорту. За інформацією мера, у в серпні вони були заповнені на 40%.

- У період карантину наші підприємства – санаторії, готелі – вже почали працювати. Вони зараз спокійно працюють без ажіотажу, без героїзму. Зрозуміло, багато речей потрібно було підготувати, але ми все зробили…, - сказав Кульчинський.

Міський голова також розповів, що період карантину на обсервації у санаторії «Трускавцький» перебували військові.

- Всі працівники не побоялися і працювали, серед них, до речі, і моя дружина, теж не ховалася, не тікала на лікарняні, у відпустки, а вийшла і займалася цими людьми, - запевнив Андрій Богданович.

Щодо прогнозів на найближчі місяці - то Андрій Кульчинський висловив впевненість, що потік відпочивальників зростатиме: «Зараз діти пішли до школи, і перша декада вересня завжди є трохи зменшення, ну а далі знову буде зростання», - переконаний трускавецький мер.

Нагадаємо, що за підсумками півріччя зведений бюджет Трускавця не отримав запланованих 42,4 млн грн податків і зборів. Така інформація міститься у довідці про показники господарського комплексу міста, опублікованій на сайті міськради.

У січні-червні цього року в оздоровчих закладах міста перебувало лише 38, 2 тис осіб, що на 54,6 тис менше, ніж торік. Або на 58,8%.

Як повідомили у фінансового управління міста, у Трускавці зафіксовано найбільший спад надходжень до міської скарбнички на Львівщині. Через брак коштів призупинено роботи з ремонту вулиць, які мали вестися за кошти міського бюджету. Тривають лише ті, які фінансуються рахунок залучених коштів, це або державні, або обласні бюджети, або спонсорські гроші.

Вікторія УТРИН


Социальные комментарии Cackle