15.11.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецький мер отримає надбавку до зарплати. Йому присвоїли новий ранг держслужбовця

Трускавецький мер отримає надбавку до зарплати. Йому присвоїли новий ранг держслужбовця

На черговому сесійному засіданні Трускавецької міської ради, яке відбулося 14 листопада, меру курортного міста Андрію Кульчинському присвоїли 5 ранг держслужбовця. Питання на голосування винесла керуюча справами Олена Петранич. Присутні в залі депутати рішення підтримали одноголосно. 

Присвоєння рангів посадовим особам місцевого самоврядування має значення при прийнятті на службу та під час її проходження, оскільки присвоєння того чи іншого рангу виступає не лише моральним стимулом, але й разом зі стажем роботи враховується при обчисленні розміру оплати праці, - інформує видання «Кадровик 01». Розмір надбавок до посадових окладів за ранги чиновників місцевого рівня збільшився цього року.  Виходить, що до своєї заробітної плати мер Трускавця отримає додаткових 700 грн.

Нагадаємо, що оклади держслужбовців зросли з травня 2018 року. Що стосується місцевого керівництва - в Андрія Кульчинського до 9, 8 тис грн, у його заступників Олексія Балицького, Олександра Ткаченка, керуючої справами Олени Петранич, секретаря ради Наталі Пономаренко – до 8 тис грн.

Ці чиновники щомісяця отримують і премію у розмірі посадового окладу. Про це вони подбали одразу, як тільки зайняли посади – уже на першій сесії Трускавецької міськради у листопаді 2015 року були ухвалені  відповідні рішення.   

Зазначимо, що нарахування премій – це ініціатива посадовців, підтримана депутатами. Їх можна і скасувати, або зменшити відсоток.

Обов’язковими є доплати за ранг та вислугу років, а також за до доступ до державної таємниці. Це ще плюс 60% окладу. Є й нарахування за додаткову роботу.
Якщо сумувати всі названі цифри, то зарплата трускавецького мера складає 27 тис грн, у заступників, секретаря ради та керуючої справами - по 22 тис грн.

А щороку, йдучи у відпустки, на підставі особистих заяв трускавецький мер та його команда отримують надбавку за високі досягнення у праці. А також матеріальну допомогу на оздоровлення й вирішення соціально-побутових питань.
Так, міський голова Андрій Кульчинський отримав торік за напружену працю і на оздоровлення - понад 51,3 тис грн. Відповідно до платіжної відомості за вересень 2018 року трускавецькому меру загалом було нараховано 76,2 тис грн.

Олексій Балицький, заступник міського голови, депутат обласної ради, також не відмовив собі у праві на матеріальну допомогу та винагороду за виконання особливо важливої роботи у сумі 44, 3 тис грн. У вересні 2018 року отримана ним зарплата склала понад 65 тис грн.

12-38-13-f0474f0c62ee4ac4e1a82f9d44653ef2.jpg
 
Олександр Ткаченко отримав за інтенсивну роботу на користь громади, на оздоровлення й поліпшення побутових умов 41,7 тис грн. А відповідно до платіжних відомостей за останні 1,5 року Олександр Ткаченко працював безперервно за винятком щорічної відпустки. На лікарняних не перебував, у відрядження їздив нечасто. Тобто його постійна відсутність на нарадах у мерії, засіданнях сесії – це не що інше як ігнорування посадовими обов’язками, простіше кажучи – прогули.

Що стосується секретаря ради Наталії Пономаренко, то виплати на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань склали понад 41, 8 тис грн. А в цілому у липні та серпні минулого року пані Пономаренко отримувала зарплатню в розмірі понад 40 тис грн щомісячно.

Керуюча справами Олена Петранич також потребувала допомоги на оздоровлення й побутові негаразди на 41, 3 тис грн.

Що й казати, це доволі серйозні виплати на фоні тих, які отримує більшість трускавчан. У Трускавці найнижча середня заробітна плата на Львівщині - за даними ГУ Державної фіскальної служби Львівської області, торік вона склала 5 675 грн.
Звісно, посадовці повинні отримувати гідні зарплати, однак за умови надання послуг ефективного менеджменту. За останні чотири роки в Трускавці не реалізовано жодного інвестиційного проекту, не вирішено питання з якістю води, не впроваджено механізмів е-врядування, центр міста перетворено у суцільний ярмарок, курортний парк – у жалюгідному стані. Оце і є ті «здобутки», які вимагають додаткової матеріальної винагороди?

Ірина Романова 


Социальные комментарии Cackle