17.04.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецький мер оплатив з бюджету міста 74 тис грн за зйомки чемпіонату України з гірських автоперегонів

Трускавецький мер оплатив з бюджету міста 74 тис грн за зйомки чемпіонату України з гірських автоперегонів

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський 10 квітня уклав договір з підприємцем Юрієм Королем щодо надання послуг з технічної підтримки відеозйомок під час проведення першого і другого етапу чемпіонату України з гірських автоперегонів «ІІІ Гран-Прі Трускавець 2019».

Про це стало відомо з інформації, оприлюдненій на сайті ProZorro.

Сума договору склала 74 тис грн, виконавець, підприємець зареєстрований 4 місяці тому на Івано-Франківщині, зобов’язується виготовити відеоролики з проведення ралі у Трускавці.

На запитання, якою була необхідність у цих відеосюжетах, якщо центральні телеканали навперебій висвітлювали змагання, представник виконавця пояснив: телебачення зробило коротенькі сюжети, а вони зняли увесь перебіг гонок. Ці відеоролики транслювалися онлайн під час чемпіонату, а сьогодні їх можна побачити на YouTube.

Ми переглянули сюжети – серед них є анонси змагань і докладний відеозвіт про їх перебіг. Кількість переглядів незначна. Якщо говорити про доцільність витрат з бюджету – то про промоцію Трускавця тут не йдеться. Це такий собі подарунок коштом трускавецьких платників податків організаторам цього заходу й шанувальникам автоперегонів.

Нагадаємо, 5-7 квітня на території Дрогобицького району відбудуться перший і другий етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів «ІІІ Гран-Прі Трускавець 2019». 5 квітня траса змагань пролягала центральними вулицями Трускавця. Другий день змагань відбувся на перевалі Борислав – Східниця.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle