26.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецький мер на час карантину зменшив собі зарплату до 20 тис гривень

Трускавецький мер на час карантину зменшив собі зарплату до 20 тис гривень

Міста -курорти чи не найбільше потерпають від карантинних обмежень, встановлених урядом. Трускавець не є винятком, за попередніми підрахунками місто не отримає понад 50 млн грн надходжень до бюджету. Отже не будуть виконані роботи, які планувалися, доведеться економити на виплатах працівникам бюджетної сфери.

Як нам повідомили у Трускавецькій міській раді, у квітні керівники та спеціалісти структурних підрозділів перебували у двотижневих відпустках за власний рахунок. Доступ відвідувачів до адміністративних будівель було обмежено, службовці надавали послуги дистанційно. І якщо у січні фонд оплати праці згідно штатного розпису становив 86,1 тис грн, то у березні склав 65,5 тис грн, а у квітні – 47,9 тис гривень. Тобто на зарплатах за два місяці зекономили майже 60 тис гривень.

Також трускавецький мер Андрій Кульчинський видав розпорядження, яким на період карантину скасовано преміювання міського голови, заступників, секретаря ради та керуючої справами, виплати службовцям матеріальних допомог на оздоровлення, зменшено видатки необов’язкового характеру, пов’язані із стимулюванням працівників мерії, не встановлено доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.

Як відомо, зарплати керівництва трускавецької мерії суттєво відрізняються від решти працівників. Так, зарплата міського голови складає 27 тис грн, у заступників, секретаря ради та керуючої справами - по 22 тис грн, у керівників відділів близько 12 тис грн, у спеціалістів – 7-8 тис гривень.

На період карантину трускавецькі посадовці також економили на своїх зарплатах, однак не суттєво. Так у березні Олексію Балицькому було нараховано 17,4 тис грн, у квітні 13, 2 тис грн. Міському голові Андрію Кульчинському у березні 26,5 тис грн, у квітні 20,5 тис грн. Керуючій справами Олені Петранич – відповідно 20,2 тис грн і 13,4 тис грн. Секретарю міськради Наталії Пономаренко у березні - 20, 2 тис грн, у квітні 9, 95 тис грн. Заступнику міського голови Олександру Ткаченку у березні - 21,7 тис грн, у квітні – 13,7 тис грн. Пан Ткаченко отримав у квітні понад 1 тис грн за додаткову роботу.

Нагадаємо, що з бюджету Трускавця на утримання органів управління цього року було заплановано 31,4 млн грн, з яких на заробітну плату трускавецьких посадовців - 28,5 млн гривень.

Зменшенням поступлень до міської скарбнички означатиме, що у першу чергу фінансуватимуться захищені статті видатків: зарплата й енергоносії бюджетних структур.

Ольга КУЦ

 

 

 

Социальные комментарии Cackle