21.10.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецький ЛітФест: Анна Литвин згуртувала однодумців навколо своєї ідеї

Трускавецький ЛітФест: Анна Литвин згуртувала однодумців навколо своєї ідеї

Вже другий рік поспіль у жовтні відбувається книжково-літературний фестиваль «Трускавецький ЛітФест». Насичена програма заходу подарувала поціновувачам української книги чимало заходів: зустрічі із відомими майстрами пера - Ірен Роздобудько, Олександром Ірванцем, Дзвінкою Торохтушко, Андрієм Содоморою, Богданом Волошиним, Лесею Коковською-Романчук, Галиною Вдовиченко, а також тими, хто, можливо, менш відомий широкому загалу, але не менш цікавий: з Ольгою Лілік, Богданом Коломійчуком, Сергієм Сингаївським, Анастасією Нікуліною. На трускавчан та гостей курорту чекали презентації друкованих новинок, майстер-класи для дітей, зустрічі із читачами в бібліотеках, школах, відкриття мистецьких експозицій, автограф-сесії, камерні вечори поезії, книжковий форум.

03.jpg

Подарувати Трускавцю можливість на три дні поринути у насичену думками і роздумами атмосферу наважилася автор проекту «Перехресні Стежки» Анна Литвин. За словами ідейної натхненниці заходу, фестиваль виконав свою місію – став інтелектуальним майданчиком для діалогу між письменниками та читачами.

Працю пані Анни з організації ЛітФесту належно оцінили учасники, акцентуючи на тому, що захід має свій шарм,продуману до найдрібніших деталей атмосферу, високий рівень організації й спілкування. Про це говорили Василь Габор, український письменник та літературознавець, упорядник серії «Приватна колекція» видавництва «Піраміда», Василь Кузан, поет, прозаїк, літературознавець, письменниця Люба-Параскевія Стринадюк й інші.

06.jpg

Натомість ні міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, ні начальник управління розвитку міста Наталя Скибак, виступаючи на закритті фестивалю, жодним словом не згадали про організаторку фестивалю. Не кажучи вже про те, щоб висловити вдячність Анні Литвин за те, що вона генерувала ідею, яка змінює атмосферу міста, вдихає у нього культурний і духовний сенс.

Літературний фестиваль у Трускавці відгримів. Кожен із його учасників взяв для себе частинку вражень: хтось придбав омріяну книгу, хтось віч-на-віч поспілкувався із улюбленим автором. Трускавчани й гості вірять – ЛітФест стане щорічним дійством. Адже у місті є жінка, яка має талант гуртувати однодумців для організації непересічних подій.

Ірина РОМАНОВА

01.jpg

IMG_2404.jpg

04.jpg

05.jpg

IMG_2863.jpg

08.jpg

07.jpg

IMG_2419.jpg

Социальные комментарии Cackle