03.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецький голова Андрій Кульчинський під завершення каденції обзавівся штатним радником з промоції міста

Трускавецький голова Андрій Кульчинський під завершення каденції обзавівся штатним радником з промоції міста

Відповідне рішення депутати Трускавецької міської ради затвердили учора, 2 липня, під час чергового сесійного засідання. Доповідала питання Олена Петранич, керуюча справами виконавчого комітету ТМР. За словами чиновниці,  новий радник дуже потрібен меру за 4 місці до завершення його каденції. Оскільки місто простоювало кілька місяців у карантині – тепер ж слід відновлювати його туристичний потенціал. Цими питаннями і займатиметься штатний радник пана мера. До слова, у пана Кульчинського є 7 чи 8 позаштатних радників. Тож скеровувати Андрій Богдановича  у правильному напрямку таки є кому. 

Що стосується введення у штат Трускавецької міської ради нової одиниці – радника з питань промоції, то присутні на сесійному засіданні активісти обурювалися – замість того, аби економити бюджетні кошти у скрутний для Трускавця час, мерія збільшує армію чиновників.   Як висловився у своєму виступі активний мешканець курорту Петро Іванишин – якщо із обов’язками заступника з гуманітарних питань, куди входить і сфера промоції міста, не справляється заступник міського голови пан Ткаченко, то, можливо, раціональніше змінити такого не дієвого заступника, ніж працевлаштовувати радника.

Сфера діяльності  Олександра Ткаченка, який дозволяє собі систематично не ходити на роботу, – промоція міста, розвиток курорту, гуманітарна сфера тощо. Але так, як чиновник лиш отримує зарплату, а на робочому місці практично не з’являється, то чи не час звільнити  такого заступника та взяти нового:  кваліфіковано та дієвого. Відтак відпаде необхідність у раднику міського голови з питань промоції на постійній основі, - наголосив пан Іванишин.
 
Та слова активіста міста до депутатської більшості не дійшли - 15 проголосованих «за» дали добро на введення в  роздутий штат Трускавецької міської ради нового чиновника. Таку ініціативу трускавецького мера підтримали: Богдан Габшій, Олег Карпин, Михайло Кіселичник,  Михайло Малащак, Тарас Матолич, Мирослав Мицько, Юрій Наконечний, Андрій Остапчук, Наталія Пономаренко, Олена Савченко, Микола Сеньків, Анатолій Стародуб, Андрій Степаненко, Руслан Цехмейсткр  і, звичайно ж, Андрій Кульчинський.
 
У свою чергу додамо, окрім заступника міського голови з гуманітарних питань, у штаті міської ради курорту є управління з розвитку міста, яким керує  Наталя Скибак. В управлінні працює 7 осіб, місячний фонд оплати - понад 88  тис гривень. Та от гідних напрацювань за 5 років діяльності цього управління курортний Трускавець для своєї промоції так і не побачив. Тож тепер уся надія на нового радника з питань промоції?

Вікторія УТРИН 

Социальные комментарии Cackle