26.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецький депутат Михайло Кіселичник даватиме пояснення щодо дискотеки у День пам’яті Голодомору

Трускавецький депутат Михайло Кіселичник даватиме пояснення щодо дискотеки у День пам’яті Голодомору

Сьогодні на апаратній нараді доручення отримати пояснення щодо проведення дискотеки у День жалоби міський голова Трускавця Андрій Кульчинський дав завідувачці відділу культури Тетяні Татомир. Як відомо, у суботу, 24 листопада, у Палаці культури імені Т. Шевченка гучно відгриміла дискотека під російські попсові хіти. Інформація про цей ганебний випадок, опублікована у «Джерелах Трускавця», викликала хвилю обурення та рекордну кількість коментарів як трускавчан, такі відпочивальників.

Відповідальним за зневагу до національної пам’яті є керівник ТзОВ «Трускавецькурорт-ПКШ», підприємства яке орендує приміщення Палацу культури, Михайло Кіселичник. Пану Михайлу належить 13,16% від загального капіталу ТзОВ «Трускавецькурорт-ПКШ».

Окрім того Михайло Кіселичник є депутатом Трускавецької міської ради кількох скликань – у 2015 році був обраний від партії «Блок Петра Порошенка». Тобто на Михайла Кіселичника покладається у рази більша відповідальність за дії та рішення, адже він є представником влади у Трускавці. Як народний обранець пан КІселичник мав би бути взірцем виконання Наказу Президента України «Про відзначення Дня пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій», який щорічно відзначається в четверту суботу листопада. У цьому документі зокрема йдеться про вшанування пам'яті загиблих хвилиною мовчання та запаленням свічок, обмеження проведення розважальних заходів.

Тому пояснення, які депутат Михайло Кіселичник має надати завідувачці відділу культури, повинні бути доповнені засіданням депутатської комісія з питань законності, етики, регламенту, яка дала б оцінку ганебному акту проведення розважального заходу та визначити спосіб притягнення до відповідальності пана Михайла.

А у трускавецьких виборців є усі підстави почати процес відкликання депутата Михайла Кіселичника. Окрім описаного інциденту у травні цього року депутат від БПП був визнаний міський судом винним у вчиненні двох адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією. Михайло Кіселичник не задекларував купівлю автомобіля BMW X5, вартістю понад 522 тис грн, та кошти від відчуження транспортного засобу Mercedes-Benz - понад 173 тис грн.

Вважаємо також, що керівник місцевого осередку партії «Блок Петра Порошенка» Анатолій Стародуб мав би оприлюднити свою позицію щодо розважального заходу у День пам’яті жертв Голодомору, за проведення якого відповідальний Михайло Кіселичник.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle