13.11.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецьким студентам «Університету третього віку» допомагали розібратися в питаннях монетизації субсидій

Трускавецьким студентам «Університету третього віку» допомагали розібратися в питаннях монетизації субсидій

Із жовтня у Трускавці функціонує нетипова установа – «Університету третього віку».  Його студентами є люди, які вийшли на пенсію, однак прагнуть вести активний соціальний спосіб життя та здобувати нові знання, не дивлячись на прожиті роки. Свої двері університет відкрив на базі Трускавецького територіального центру соціального обслуговування. Функціонує університет за кількома  напрямками: декоративно-ужитковий, здоровий спосіб життя, основи релігії (теологія), культурно-мистецький, правознавство, новітні інформаційні технології.

Щоб заняття для студентів проходили в цікавий  та корисний спосіб, тут намагаються поєднати теорію та практику. Так днями чергове заняття факультету «Правознавства» було присвячене темі соціальних виплат і гарантій.Лекторами виступили - начальник Управління праці та соціального захисту населення ТМР Віра Ільницька та завідувачка сектору з прийняття рішень Управління праці та соціального захисту населення Романія Шимків. Спікери пояснювали зрілим студентам, як сьогодні відповідно до змін у законодавстві можна отримати субсидію в монетизованій формі. Окрім того, студенти «Університету третього віку»  мали можливість поставити спікерам чимало важливих для них запитань.

Додамо, «Унівеситет третього віку» у Трускавці створений з метою реалізації принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя, начитка так званих лекцій та практичних занять в університеті триватиме  із жовтня  до травня. Як пояснює Олена Пилат, керівник Терцетру, на базі якого функціонує Університет, щоб все було на найвищому рівні – цього року терцентр закупив нові комп’ютери в комп’ютерний клас. Бо ж вчитися - ніколи не пізно! А ще трускавецтький університет третього віку має намір налагодити тісну співпрацю із польським аналогічним закладом. Під час візиту до оздоровниці  делегації з польського міста-побратима Дзялдово, яка  тривала  цієї осені,  було обговорено принципи такого співробітництва, особливо  в напрямку  освітніх програм для літніх людей. 

 

Наталя Зелена

Фото із сайту ТМРСоциальные комментарии Cackle