13.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецьких депутатів вчитимуть, як ухвалювати рішення через «Голос»

Трускавецьких депутатів вчитимуть, як ухвалювати рішення через «Голос»

У трускавецькій міській раді завершили монтаж електронної системи голосування «Голос» і на завтра, 14 травня, заплановане навчання депутатів, які мають в тестовому режиму розпочати роботу.

Про це «Джерелам Трускавця» повідомив начальник відділу комп’ютерного забезпечення та технічного захисту інформації ТМР Андрій Сегер.

Під час навчального процесу кожен обранець отримає планшет, зареєструється у персональному кабінеті і спробує проголосувати шляхом натискання однієї із кнопок: «за», «проти», «утримався». Під час апробації системи депутати матимуть можливість отримати відповіді на запитання, якщо виникатимуть технічні проблеми.

Уся інформація стосовно голосування й роботи депутатів тепер буде відображена на сервері «Голос», посилання на який міститиметься на сайті Трускавецької міської ради. Виборці отримають можливість прослідкувати, чи був депутат присутнім на сесійному засіданні, скільки часу працював, реєструвався чи ні.

За словами Андрія Сегера, за допомогою електронної системи депутати не лише проголосуватимуть, а й можуть записатися на виступ, ознайомитися з порядком денним, переглянути проекти рішень й внести свої пропозиції. Заходити у персональні кабінети народні виборці зможуть не лише у залі засідань, а й з персональних телефонів чи ноутбуків. А от голосувати – виключно через планшет.

Наскільки успішно пройдуть навчання і чи опанують трускавецькі депутати електронну систему голосування стане зрозуміло уже за кілька днів. На 19 травня заплановане пленарне засідання сесії, під час якого народні обранці вперше голосуватимуть через «Голос».

Зазначимо, що на впровадження електронної системи було витрачено 190 тис грн, які Трускавець отримав з державного бюджету.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle