27.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецька школа мистецтв успішно завершила навчальний рік, незважаючи на затяжний карантин

Трускавецька школа мистецтв успішно завершила навчальний рік, незважаючи на затяжний карантин

Школа мистецтв імені Романа Савицького, яка знана в Трускавці як заклад, який розкриває таланти творчої молоді міста – дистанційно завершала навчальний рік. Щоб учні мали змогу скласти підсумкові іспити вчителі використовували комп’ютерні технології та навчання онлайн, інформує пресслужба ТМР.

За словами директора школи Ігоря Нича, сьогоднішня ситуація в країні із карантином кардинально змінила навчальний процес і внесла в нього корективи, однак, учні школи мистецтв та викладачі гідно провели завершення року та не пропускали занять. 

- Завдяки ентузіазму викладачів, сумлінню учнів та з допомогою батьків школа мистецтв вийшла на інший рівень, який показав, що і дистанційно можна навчатись. Працювали у viber, skype, zoom, ми проводили наради та уроки. Кожен викладач викладався, аби учні отримали максимум знань, - наголосив Ігор Нич. 

У навчальному закладі дійшли висновку, що слід покращувати рівень технічного забезпечення для онлайн -занять, як учнів так і вчителів, аби на 100 відсотків повторити ефект звичайних занять в класах. Та попри це всі учні завершили рік з високими результатами, записали відео своїх випускних робіт та потішили концертними номерами.

Керівництво школи мистецтв налаштоване з позитивом на новий навчальний рік та оголосило про прийом заявок від учнів, які бажають навчатися в школі мистецтв. Для заповнення вступної анкети слід перейти за посиланням.

 

Ірина Романова


Социальные комментарии Cackle