09.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецька мерія відмовилася оприлюднити на сайті петицію щодо виділення землі для житла ветеранам АТО

Трускавецька мерія відмовилася оприлюднити на сайті петицію щодо виділення землі для житла ветеранам АТО

Петицію на розгляд Трускавецької міської ради надіслав трускавчанин-атовець Микола Пилипів. У ній наголошується, що взяті на себе зобов’язання стосовно покращення житлових умов ветеранів війни АТО/ООС теперішня місцева влада в Трускавці не виконує!

- Завдяки попередньому міському голові Трускавця Руслану Козиру та міським депутатам попереднього скликання був створений житлово-будівельний кооператив «Арей – 2015», який об’єднав ветеранів АТО -трускавчан. Цьому кооперативу була передана земельна ділянка по вул. Довбуша, де нині ведеться будівництво багатоквартирного будинку. На наступний рік у цьому будинку біля 22 ветеранів АТО одержать квартири. Ще шість атовців-трускавчан вже отримали авансом квартири від забудовника-інвестора.

Однак в подальшому процес передачі земельних ділянок для ветеранів АТО-трускавчан під будівництво житла теперішньою місцевою владою на чолі з головою Андрієм Кульчинським був призупинений. Пояснення – ніби то відсутність вільних земельних ділянок в нашому місті. Хоча ми всі бачимо, що для «своїх» в теперішніх очільників міста земля є.

З метою виходу з ситуації небайдужими та активними ветеранами АТО був проведений аудит земельних ділянок та виявлено, що в Трускавці є вільними щонайменше дві земельні ділянки, на яких можливе будівництво багатоквартирних будинків для ветеранів АТО.

Перша земельна ділянка розміщена по вул. М. Коцюбинського, 12, площею 0,3532 ГА, кадастровий номер 4611500000:06:001:0018, на якій раніше розміщалася котельня від недіючого вже КП «Трускавецьтепло».

Друга розміщена по вул. В. Івасюка, поблизу будинків 19 та 19 А, площею 0,3506 ГА, кадастровий номер 4611500000:08:001:0013, на якій також в минулому розміщалася котельна від КП «Трускавецьтепло».

Передавши ці ділянки ОК ЖБК «Арей-2015» можна було б вирішити питання одержання житла ветеранами АТО другої та третьої черги. А це понад 50 ветеранів війни за незалежність та територіальну цілісність України. – такою є пропозиція Миколи Пилипіва.

Однак Трускавецька міська рада відмовила зареєструвати петицію, аргументувавши це тим, що вказані земельні ділянки перебувають у комунальній власності, цільове призначення яких визначено для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. На цих земельних ділянках розміщенні об’єкти нерухомості, які на підставі свідоцтв на право власності належать територіальній громаді Трускавця. Окрім цього, нежитлова будівля по вул. Івасюка використовується відділом освіти Трускавецької міської ради.

Атовець Микола Пилипів такий результат передбачав: Трускавецька рада - наскрізь корумпована влада, яка добряче підгодовується з Москви, а тому не виключаю, що дана петиція не буде допущена до розгляду та збору підписів, тобто буде відхилена. Таке уже мало місце, коли я в 2017 р. я намагався зареєструвати петицію, відповідно до якої теперішній міський війт Трускавця зобов’язаний був відзвітувати, звідки у нього за півтора роки мерства появилися мільйонні статки, - зазначає ветеран АТО.

Вікторія УТРИН

Социальные комментарии Cackle