19.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецькій міській лікарні виділили 30 тис грн на ремонт автівки швидкої медичної допомоги

Трускавецькій міській лікарні виділили 30 тис грн на ремонт автівки швидкої медичної допомоги

Трускавецька міська лікарня хоче відремонтувати пошкоджену автівку швидкої медичної допомоги, яка простоює кілька років поспіль  – таку інформацію озвучив на сесії депутат Трускавецької міської ради, керівник лікарні Ігор Стасик. За словами пана Стасика, наразі лікарня курортного міста послуговується для екстреної госпіталізації хворих трьома автівками швидкої медичної допомоги. Однак до стану кожної з них є свої зауваження, а одна машина взагалі у вкрай жахливому стані, ледве їздить. Тому керівництво лікарні вирішило попросити депутатів підтримати запит на виділення 30 тис грн на ремонт карети швидкої медичної допомоги. Мова іде про автомобіль Renault, 2014 року випуску, який «нафарширований» медобладнанням. Три роки тому ця машина потрапила в серйозну аварію. 

- У  2017 році цієї машиною медики транспортували до Львова хворого, однак водій швидкої тоді потрапив у ДТП. Як наслідок, автівка була пошкоджена, сильно постраждала її передня частина, - розповів пан Стасик. 

Більше двох років машина простояла на майданчику лікарні, як непридатна для викликів. Зважаючи на критичну ситуацію із каретами швидких у місті: із трьох машин більш-менш робочими є лише дві, Ігор Стасик закликав місцевих депутатів закласти у бюджеті курорту 30 тис грн на ремонт пошкодженого у ДТП автомобіля. Головний лікар зауважив – так як у Трускавці карети швидкої належать Обласному центру екстреної медицини катастроф, його керівництву Трускавець довів до відома, що готовий відремонтувати власним коштом пошкоджену автівку за умови, що вона буде дислокована в оздоровниці. Вислухавши окреслену проблему, депутати 18 голосами «за» дали зелене світло на скерування 30 тис грн на ремонт карети швидкої. Тож є сподівання, що у найближчий час Трускавцем курсуватиме на виклики оновлена швидка. 

Наталя Зелена 
Социальные комментарии Cackle