20.08.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецькі учні закликають ровесників зібрати кошти у День знань для лікування Ані Качмар

Трускавецькі учні закликають ровесників зібрати кошти у День знань для лікування Ані Качмар

Благодійність замість квітів. Трускавецькі учні 2-А класу СЗШ №1 готуються у День знань провести чергову благочинну акцію – збирати серед ровесників кошти на лікування 7-річної Ані Качмар. У дівчинки діагностували страшну хворобу - медулобластому, дитина потребує дороговартісного лікування та реабілітації закордоном. Зібрати самотужки чималу суму коштів (мова йде про понад 300 тис. євро) рідні хворої дівчинки не в змозі. Тож до надважливої справи готові долучитися волонтери, школярі міста та усі небайдужі. Заклик від трускавецьких учнів до своїх однолітків простий – 1 вересня прийти до школи не з букетом квітів, а скласти пожертву у скриньку на лікування Анічки Качмар. Минулого року місцеві школярі уже проводили аналогічну доброчинну акцію – тоді їм вдалося зібрати понад 75 тис. грн. До доброї справи долучилися одночасно три школи міста. Учні СЗШ №1 вірять, що і цього року зуміють на ще один крок наблизити Аню Качмар до одужання.

Нагадаємо, у трускавецьку родину Качмар неподівано торік постукало горе – Аня тяжко занедужала. Дитина потрапила в інфекційну лікарню нібито з отруєнням. Однак згодом з’ясувалося, що в районі четвертого хребця у дівчинки є пухлина, яка негативно впливає на центр координації. Цитологія вирізаної пухлини засвідчила III-IV стадію раку.Дівчинка отримувала хіміотерапії в Польщі, але й там попереджають про те, що безсилі і подали запити в клініки Франції та Німеччини.

"Попередньо в Німеччині озвучили суму в 300 000 євро. Просимо підтримати сім'ю, наразі пухлина не дала жодного метастазу і кваліфіковане лікування врятує Анічку", - просять волонтери та шкільні друзі дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4393 0014 6887 Качмар Анна

УкрЕксім Банк: Рахунок 4402 7116 2936 6350 Качмар Руслан

Aval Bank номер рахунку по переказах доларів США 2620 4313 9517 


Наталя ЗЕЛЕНА

Социальные комментарии Cackle