22.10.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецькі «свинарчуки» волають про переслідування?

Трускавецькі «свинарчуки» волають про переслідування?

Громадська організація «Рада міста» оприлюднила заяву, у якій розтлумачила, що стоїть за спробою Андрія Кульчинського позиціонувати себе як жертву безпідставних переслідувань влади. Насправді трускавецький мер є типовим пристосуванцем, який купив підтримку на виборах у місцевих представників ЄС. Хоча ще рік тому був чи не єдиним серед міських голів Львівщини, хто не підписав публічне звернення на підтримку Петра  Порошенка.

А цьогоріч Трускавець одержав від уряду й нардепів від «Слуги народу для фінансування проєктів у місті понад 6 млн гривень! Так що з усією упевненістю можна стверджувати, шо Андрій Богданович  є цілком лояльним до влади Зеленського, успішно з нею співпрацює і галас, який він здійняв щодо інформації, яка була оприлюднена на  офіційному сайті Служби безпеки України, є нічим іншим як передвиборчим піаром.

Подаємо допис громадської організації  «Рада міста» у повному обсязі.

Шановні трускавчани!Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський зробив гучну заяву про  його переслідування, яко опозиційного кандидата від «Європейської Солідарності».

Кандидатом від ЄС, тобто типу опозиційним, він став трохи більше місяця. До цього числився в політичній команді «Самопомочі» Андрія Садового.

Поштовхом до такої заяви  став  візит працівників СБУ до стін міської ради для ознайомлення з документами в рамках кримінального провадження. 

За словами пана Кульчинського, правоохоронці за час його каденції неодноразово могли ознайомлюватись з різними документами Ради. Але реакцію міського очільника викликала саме публічна інформація, розміщена на офіційній сторінці СБУ.  

Місцеві «свинарчуки»  – активні учасники корупційних  схем, заволали про свою опозиційність та персональне переслідування? Чи не смішно?

Стратегічна мета Кремля - економічне послаблення територій, повна окупація мізків населення власної країни за принципом  «яка різниця» щодо мови, культури, географії, історії, державності. Іншими словами, демонтаж держави і деморалізація суспільства.

Саме цим завданням відповідала вся діяльність міського очільника Трускавця Андрія Кульчинського впродовж п’яти останніх років - токсичні рішення, корупційні дії, формування недовіри до державних людей, знецінення будівничих.

Демонтаж держави починається в кожному місті через публічне нехтування чиновниками законів України, порушення принципів економічної конкурентності, симуляції реформ, дискредитації українського, тощо.

Тому українська державність вимагає від суспільства викриття «свинарчуків» в кожній громаді, очищення від ворожих представників «п’ятої  колони». І обрання у владу Громадян, які працюватимуть для захисту національних інтересів, свобод і прав людей. 

Социальные комментарии Cackle