17.07.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецькі спортсмени виборювали перемогу в Чемпіонаті України з вільної боротьби

Змагалися за першість серед найсильніших! 10 - 12 липня в м. Івано-Франківськ пройшов  Чемпіонат України з вільної боротьби. Змагання об’єднали понад 300 найсильніших українських борців, як серед чоловіків так й серед жінок. Титул переможців протистоянь виборювали  і трускавецькі борці: Павло Білас, майстер спорту з вільної боротьби, Софія Шеремета та Андрій Кожушко. Що важливо - змагання в рамках Чемпіонату України  були своєрідним відбором до Чемпіонату Світу,  де будуть розігруватися ліцензії на Олімпійські ігри- 2020.

Попри напружену боротьбу та сильних суперників трускавецькі спортсмени таки гідно заявили про себе: Павло Білас виборов 6 місце в Чемпіонаті. Борцеві довелося змагатися із непростими  суперниками та, не зважаючи на це, Павло переміг в 1/16 та 1/8 фіналу, а в ¼ фіналу змагань зустрівся з призером молодіжного Чемпіонату світу представником м. Одеса - Магомедом Закарієвим. Загалом  Павло Білас перемагав з рахунком 5:3 та поступився на останніх секундах за рішенням суддів. Трускавецька  борчиня Софія Шеремета виступала в категорії до 50 кг серед жінок та віковій категорії до 23 років і ввійшла в десятку кращих спорстменів. Борець Андрій Кожушко був наймолодшим учасником Чемпіонату серед чоловіків в категорії до 79 кг.