16.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавецькі депутати не підтримали здорожчання послуг на вивіз сміття для населення

Трускавецькі депутати не підтримали здорожчання послуг на вивіз сміття для населення

Депутати Трускавецької міської ради не дали зелене світло інвестиційній програмі розвитку ТзОВ «Комунальник 1». Це стрийська фірма, з якою не так давно курортне місто уклало договір на 10 років на вивіз побутових нечистот із оздоровниці. Як доповів у питанні на сесії міської ради керівник управління ЖКГ і Б Сергій Максимич, інвестиційною програмою передбачено облаштування двох контейнерних майданчиків: на вул. Стебницькій, 74 і на вул. Івасюка, 9. Вартість облаштування цих майданчиків становить по 50 тис грн кожен. Окрім цього підприємство хоче оновити парк контейнерів в місті в кількості 300 штук та встановити їх у приватному секторі Трускавця. Вартість одного контейнера на 120 - 890 грн, відповідно 300 таких контейнерів коштуватимуть – 267 тис грн. Загальна ж сума всі запланованих робіт становить 367 тис грн. Такі кроки ТзОВ «Комунальник 1», як пояснив пан Максимич, робить з метою більш ефективного збору сміття по місту, особливо із приватного сектору. Відтак збільшення сміттєвих майданчиків у Трускавці мало б допомогти місту не накопичувати побутові нечистоти по майданчиках,чи точніше виходити за їхні межі.

- Однак наголошую - якщо ми підтримаємо інвестиційну програму «Комунальника 1», це означає, що тариф на вивіз сміття із міста для трускавчан зросте», - резюмував свою доповідь пан Максимич. За даними чиновника, наразі трускавчани сплачують 12 , 06 грн за вивіз сміття – це для мешканців багатоповерхіовк та 13,39 грн– для приватного сектору. Із затвердженням інвестиційної програми сміттєзбиральної фірми, тариф становитиме – 16, 52 грн для багатоповерхівок та 16, 95 грн для приватного сектору. Перш, ніж перейти до голосування, депутати обговорити це питання.

На думку більшості присутніх – місто почало серйозні кроки щодо забезпечення Трускавця сміттєвими контейнерами, які придбані за власні кошти. «Вважаю нам слід продовжувати цю тенденцію, - наголосив депутат Степаненко. – Ми вже мали гіркий досвід, коли попередня фірма, що займалася вивозом сміття із міста ТзОВ «ДВ Еко-Світ», після розірвання з ними угоди забрала із Трускавця сміттєві баки, бо вони були придбані за їхні кошти. Як наслідок місто потерпало кілька тижнів і немало, де складувати нечистоти. Давайте не будемо наступати на ті самі граблі. Ми закупили за кошти міста сотні сміттєвих баків, якими облаштували наші сміттєві майданчики – тож слід продовжимо цю роботу і далі. Щоб контейнери для сміття були закріплені за містом і ніхто не міг зіграти з нами злий жарт», - резюмував пан Степаненко.

Більша половина присутніх із такими твердженнями погодилася. Тож під час голосування депутати 13 голосами проти та 6 голосами народних обранців, які утрималися не дали зелене світло на затвердження інвестиційної програми «Комунальник 1» і відповідно збільшення тарифу для населення за його послуги.

Хоча додамо – ціні на вивіз сміття із Трускавця таки суджено рости – оскільки за словами пана Максимича збільшення її розміру фірма-переможець «Комунальник 1» задекларувала у своїх пропозиціях під час конкурсу по вибору фірми, що обслуговуватиме місто та чиститиме від нечистот. Тож не за горами той день, коли ціна для населення таки має становити 16, 34 коп. – для мешканців багатоповерхівок та 17, 62 – для приватного сектору.

Наталя Зелена 


Социальные комментарии Cackle