04.11.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець залишиться без голови! Андрій Кульчинський зібрався у чергове відрядження

Трускавець залишиться без голови! Андрій Кульчинський зібрався у чергове відрядження

Тель-Авів, Пекін, Баку, Ватлінген, Краків – це далеко не повний перелік міст, у які під своєї каденції відвідав трускавецький мер. Андрій Кульчинський у службових вояжах за кордоном буває частіше за всіх інших чиновників міськради.

Формально підставою для відрядження є вивчення досвіду у тих чи інших галузях країн, в які їде посадовець. Також трускавецький мер, як стверджує, їздить по світу й Україні, аби рекламувати Трускавець на різноманітних форумах чи конференціях.

Якщо звести до спільного знаменника кількість днів, проведених у закордонних поїздках у 2018 році Андрієм Кульчинським, то вийде період у понад два місяці.

А цього разу трускавецький мер вирішив доповнити географію своїх подорожей відвідинами Одеси, де два дні поспіль відбуватиметься німецько-українська конференція муніципальних партнерств, організована за дорученням Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Захід розрахований на представників німецьких та українських громад, які підтримують партнерські зв’язки.

Як стверджує трускавецький мер, на його хобі з міського бюджету не витрачається ні копійки - як правило, він перебуває у відрядженні за рахунок приймаючої сторони, або ж за власні кошти.

Не будемо оцінювати результати таких подорожей - кожен трускавчанин має зробити це сам. Однак напливу відпочивальників з Китаю не спостерігається попри численні заяви пана Кульчинського, що Трускавець викликає неабияке зацікавлення у мешканців Піднебесної.

Вікторія УТРИН

Социальные комментарии Cackle