03.10.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець втратив понад 380 тис грн з обласного бюджету для співфінансування двох проектів

Трускавець втратив понад 380 тис грн з обласного бюджету для співфінансування двох проектів

Про це повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку Іван Собко на сайті Львівської облради.

Відповідно до рішення конкурсної ради реалізації Програми конкурсу проектів місцевого розвитку Львівщини замовники робіт мали до 28 вересня надати в обласну раду підтверджуючі документи підписаних угод з підрядними організаціями. Ця умова не була виконана щодо шести проектів, які автоматично покинули перелік переможців, відповідно втративши субвенцію з обласного бюджету.

Серед тих, хто не отримає додаткового фінансування - два проекти від Трускавця. Це «Реконструкція відділення первинної медичної допомоги міської лікарні», на що було передбачено з обласного бюджету 187 тис грн (загальний кошторис проекту 375 тис грн). І «Реконструкція міського парку в м. Трускавці: виконання природоохоронних заходів об’єкту природно-заповідного фонду з укріплення берегів та облаштуванню русел потічків» - 196 тис грн з бюджету області (загальний кошторис - 392 тис грн).

Як прокоментували головний лікар міської лікарні Ігор Стасик та начальник Управління ЖКГ і Б Сергій Максимич, тендери з визначення виконавців робіт оголошувалися двічі, станом на сьогодні вони завершені, однак договори відповідно до процедури будуть укладені лише 8 жовтня.

Нагадаємо, що обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад проводиться щороку і є хорошою можливістю залучити для реалізації тих чи інших необхідних потреб на місцях додаткові кошти. Переможці цьогорічного конкурсу були визначені 25 квітня, що стосується Трускавця – то конкурсна комісія відібрала 12 з 29 проектів, які подала міська рада.

Такі результати є доволі скромними. Для порівняння, 21 проект з Борислава увійшов до переліку переможців конкурсу, а Дрогобич взагалі став рекордсменом – 48 з 93 поданих пропозицій були відібрані конкурсною радою. Відповідно Дрогобич до кінця року мав би отримати з бюджету області 4, 73 млн грн, Борислав – 2, 33 млн грн., а Трускавець - лише 1, 37 млн грн! й то частину цих коштів – майже 400 тис грн - умудрився втратити!

За словами Івана Собка, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, є сподівання, що замовники зроблять висновки і врахують допущені помилки в майбутньому. Це саме стосується і відповідальних посадових осіб, які допустили до такого стану справ.

Сьогодні на Львівщині реалізується 1002 проекти, які отримали співфінансування з обласного бюджету завдяки перемозі у конкурсіпроектів розвитку місцевих громад.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle